Nasze projekty

O. Leon Knabit wyszedł ze szpitala. Miał COVID-19

O. Leon Knabit poinformował na Facebooku, że wrócił do klasztoru. Benedyktyn przebywał w jednym z krakowskim szpitali od końca października z powodu wykrycia u niego zakażenia koronawirusem.

„Chwała i dziękczynienie najwyższemu Bogu, że wysłuchał tylu modlitw życzliwych Osób i sprawił, że dzisiaj, w rocznicę poświęcenia bazyliki Jana na Lateranie, odesłał mnie ze szpitala do klasztoru” – napisał o. Leon Knabit.

SPRAWDŹ: O. Leon Knabit wraca do zdrowia. Był chory na COVID-19

Kilka dni temu zakonnik informował w mediach społecznościowych, że stan jego zdrowia poprawił się na tyle, by mógł wrócić do opactwa.

Reklama

Benedyktyn dziękuje personelowi medycznemu

Mnich był leczony na oddziale zakaźnym Szpitala Specjalistycznego im. S. Żeromskiego w Krakowie. „Dziękuję całym sercem całej służbie zdrowia w szpitalu. Trudno mi wymienić każdego, zwłaszcza, że w kombinezonach pracują niemal anonimowo. Wszyscy warci są najwyższego uznania” – podkreślał benedyktyn.

„Pracują zmęczeni w obliczu wielkich braków personalnych, a szczytne hasła, pełne wzniosłych wartości, które do nich dobiegają, mają się nijak do jakiejkolwiek pomocy, choćby w wolontariacie” -dodał.

Reklama

Ojciec Leon wyraził radość, że „liczba uzdrowionych powiększyła się o kolejną jednostkę”, a akcja „Wspieraj Seniora” została w jego wypadku uwieńczona sukcesem.

KAI/kh/Stacja7

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite