Nasze projekty
YouTube/Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska: Boże, przytul mnie [VIDEO]

Agnieszka Chylińska w wywiadzie rzeka, którego udzieliła kilka lat temu powiedziała niesamowite słowa... Obejrzyj jej wyjątkowe, pełne miłości do Boga wyznanie!

Reklama

Agnieszka Chylińska to piosenkarka, która od wczesnej młodości podbija sceny muzyczne w Polsce. Zaczynała w zespole O.N.A, a dziś robi solową karierę. Jej najpopularniejsze utwory tj. „Kiedyś do Ciebie wrócę”, „Królowa łez”, „Nie mogę Cię zapomnieć” były grane we wszystkich polskich radiach. Znamy ją także z tego, że od lat jest jurorką w kultowym programie „Mam talent”.

Droga do Boga Agnieszki Chylińskiej nie była prosta. Początki jej kariery były bardzo trudne, była bardzo zagubiona. Pojawiły się narkotyki, alkohol, mężczyźni, którzy próbowali wykorzystać młodą dziewczynę. Przed laty deklarowała, że jest osobą niewierzącą. Mimo, że osiągała coraz to większe sukcesy wraz z zespołem, czuła pustkę, jakąś tęsknotę, choć sama nie wiedziała za czym. Okazało się, że brakowało jej w życiu Pana Boga, który wypełnił jej życiową pustkę. Nawróciła się, choć droga do Chrystusa nie była łatwa.

„Jestem łajdakiem, którzy przychodzi do Pana Jezusa”

Czytaj także >>> Agnieszka Chylińska: Macierzyństwo okazało się brutalnym strzałem w mój egoizm

Reklama

„Wiara jest cudowna, ona mnie trzyma. Ala ja jestem tym łajdakiem, który przychodzi do Pana Jezusa. Już nie jestem tą narysowaną przez siebie matką-polką, która ma wszystko ułożone w szufladce, tylko ja przychodzę jako łobuz i pytam: czy taką mnie kochasz?” – powiedziała w wywiadzie Agnieszka Chylińska.

Dalsza część artykułu pod materiałem video.

@monika.skorpion74.erfurt

Agnieszka Chylińska…Wywiad jakiego nie było…Marcin Prokop

Reklama
♬ The Mission (Gabriel's theme) – Ennio Morricone

Agnieszka Chylińska pytała dalej: „Boże, czy taką mnie kochasz? Niedobrą, egoistyczną, robiącą rzeczy złe, podłe. Czy taką mnie pokochasz?… I teraz ta modlitwa jest żarliwsza, bardziej prawdziwa. To mnie trzyma, to jest prawda”. Artystka dodała, że jej relacja z Panem Bogiem jest „bardzo fajna” i ma nadzieję, że nigdy jej nie zgubi. Czuje, że to jest takie przyjście do przyjaciela, którego się przez lata okłamywało.

Po latach przyszła do Boga i powiedziała mu: „przytul mnie, nic nie mów, kochaj mnie”.

Reklama

Cały wywiad-rzekę Agnieszki Chylińskiej obejrzysz tutaj

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę