Nasze projekty

Praca

Specjalista ds. marketingu internetowego

Cześć!

Szukamy osoby, która w internecie czuje się jak ryba w wodzie i zajmie się promocją wszystkiego, co powstaje w Stacji7 i naszym sklepie Dobroci.pl – ciekawych artykułów, pięknie wydanych książek, interesujących podcastów, produkcji wideo i wszystkiego co nam przyjdzie do głowy.

Oferujemy pracę w małym, zgranym zespole. Szukamy osoby samodzielnej i proaktywnej, czyli takiej, która w pracy sama wychodzi z inicjatywą i dba o swój zakres odpowiedzialności.

Jakiej osoby poszukujemy?

– Odpowiedzialnej i samodzielnej

– Kreatywnej, stawiającej sobie cele

– Otwartej na pracę w zespole

– Z doświadczeniem na podobnym stanowisku pracy lub wykształceniem / szkoleniem kierunkowym z zakresu digital marketingu, promocji, reklamy, zarządzania.

Zadania:

  • Promocja treści powstających w portalu Stacja7.pl w internecie,
  • Promocja i optymalizacja produktów sklepu Dobroci.pl,
  • Współtworzenie kampanii promocyjnych i reklamowych ,
  • Analiza i optymalizacja sprzedaży Dobroci.pl ,
  • Realizowanie działań promocyjnych w internecie i mediach społecznościowych, tworzenie newslettera, planowanie i realizowanie kampanii sprzedażowych, aktualizacja nośników reklamowych sklepu
  • Budowanie relacji z czytelnikami i klientami
  • Współpraca z zespołem

To praca dla Ciebie, jeżeli znasz się na większości z poniższych narzędzi:

  • CMS WordPress
  • Google Analytics, AdSense, Ad Manager, Search Console
  • Yoast SEO
  • Sprzedaż Allegro.pl
  • GetResponse
  • Optinly
  • Powiadomienia Push

Co oferujemy?

– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym

– Szkolenia wewnętrzne z zakresu marketingu internetowego i promocji, stały rozwój

– Pracę w młodym i zgranym zespole

– Premie uznaniowe i wynikowe

– Pracę stacjonarną w centrum Krakowa

Jeśli jesteś zainteresowana/y, prześlij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres [email protected]. Nie zapomnij dopisać zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji w Stacji7.pl. Rekrutację prowadzimy do zapełnienia wakatu.

Wspieraj nas - złóż darowiznę