Nasze projekty

Biblia wg ks. Pawlukiewicza: Powołanie Mojżesza

Bóg woła nas po imieniu i pragnie nam się objawić tak jak Mojżeszowi. Pytanie, czy my będziemy umieli odpowiedzieć „Oto jestem”.

Reklama

Dlatego Pan Bóg się nie chce pokazywać i przychodzi do nas też zasłonięty płaszczem swojego człowieczeństwa Syn Boży, powoli się przed nami odkrywa. My się uczymy, przygotowujemy duchowo na spotkanie z Panem Bogiem, żebyśmy nie pomarli jak Go zobaczymy.

Ile razy w naszej codzienności spotykamy przeciwności i niezrozumiałe sytuacje, z którymi nie wiemy jak sobie poradzić. Mamy wrażenie, że są nie do przeskoczenia i brak nam sił do walki. Może właśnie w tych momentach pragnie objawić się nam Bóg. Woła nas po imieniu, tak jak Mojżesza, bo chce nam wskazać najlepszą drogę. On wie co robi. On wie wszystko. Ty musisz tylko zaufać. O tym jak Bóg przygotowuje nas na spotkanie z sobą oraz o odkrywaniu swojej Ziemi Świętej w czwartym odcinku serii “Biblia według ks. Pawlukiewicza”, realizowanej przez Radio Warszawa:

Reklama
Reklama

„Biblia według księdza Piotra Pawlukiewicza” to autorski wybór tematyczny fragmentów audycji “Księga” emitowanych na antenie Radia Warszawa. Audycja nagrywana z Pawłem Kęską i ks. Pawlukiewiczem w latach 2014-2017, zawierała komentarze do niedzielnych czytań biblijnych.

Kolejne odcinki cyklu będą publikowane w każdą niedzielęponiedziałekśrodę i piątek na kanale YouTube Radia Warszawa oraz na portalu Stacja7.pl.

Reklama
Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę