Nasze projekty

I rocznica śmierci ks. Piotra Pawlukiewicza. Transmisja uroczystości on-line

Już jutro I rocznica śmierci ks. Piotra Pawlukiewicza. Aby uczcić jego pamięć wydawnictwo RTCK, przygotowało transmitowane uroczystości, podczas których odbędą się: Msza Święta w intencji ks. Piotra, rozmowy z gośćmi specjalnymi oraz koncert.

W niedzielę 21 marca 2021 w godzinach 15.00 – 18.00 wydawnictwo RTCK zaprasza na uroczystości związane z I rocznicą śmierci ks. Piotra Pawlukiewicza. Organizatorzy zapraszają wszystkich, dla których śp. ks. Piotr Pawlukiewicz był bliską i ważną osobą. Uczestniczyć w transmisji będzie można poprzez profil na Facebooku: RTCK-Rób to co kochasz.

? Przedstawiamy Wam na zdjęciu plan uroczystości z okazji I rocznicy śmierci ks. Piotra, którą będziemy transmitować na…

Posted by RTCK – rób to co kochasz on Friday, March 19, 2021

Elementami wydarzenia będą: Msza św. w intencji śp. ks. Piotra Pawlukiewicza, rozmowy z gośćmi specjalnymi, koncert muzyczny utworów do słów ks. Piotra oraz unikalne materiały wideo, przygotowane na tę okazję.

Reklama

Uroczystości w klimacie ks. Piotra

Spotkanie i koncert poprowadzi Renata Czerwicka, współautorka bestsellerowej książki „Z braku rodzi się lepsze… Wywiad strumyk”, jedynej autobiografii ks. Piotra Pawlukiewicza.

Ta uroczystość będzie bardzo w stylu ks. Piotra Pawlukiewicza, w jego klimacie, w jego klimatach muzycznych. Gdyby tu był i gdyby mógł siedzieć w pierwszym rzędzie…Myślę, że byłby bardzo wzruszony. To jest bardzo dla niego i o nim. – powiedziała Renata Czerwicka, organizatorka wydarzenia oraz redaktor naczelna RTCK.

SPRAWDŹ: Ks. Piotr Pawlukiewicz: Pan Bóg ma jeden problem z księżmi

Reklama

kw/Stacja7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę