Nasze projekty
Reklama
fot. Cathopic

Modlitwa św. Ojca Pio o uzdrowienie

Kochający Ojcze, dotknij mnie teraz swoimi uzdrawiającymi dłońmi, bo wierzę, że jest Twoją wolą abym był zdrowy na ciele, umyśle, duszy i duchu.

Reklama

Proś Pana, aby uzdrowił twe serce, aby uzdrowił twą duszę, aby dał ci uzdrowienie ciała. Posługując się słowami Ojca Pio prośmy, aby dał nam światłość ducha i prowadził nas przez życie. Obierając sobie jako wzór świętego Ojca Pio mamy nadzieję, że Bóg da nam wytrwałość w dążeniu do celów i stawania się lepszymi. Ta modlitwa o uzdrowienie naprawdę da ci prawdziwe szczęście! Znajdź chwilę w ciągu dnia na odmówienie krótkiej modlitwy o uzdrowienie.

Zanim przejdziemy do modlitwy, warto pomyśleć o codziennej duchowej praktyce. Idealnym towarzyszem może być modlitewnik „Weź i się módl”. To duchowy przewodnik, z którym łatwiej będzie Ci się modlić i koncentrować na Słowie Bożym. Znajdziesz w nim słowa klucze, cytaty z Pisma Świętego oraz rozważania na każdy dzień roku, które przygotowało aż 100 kapłanów. Więcej informacji i możliwość zakupu znajdziesz tutaj.

Modlitwa o uzdrowienie Ojca Pio

Ojcze Niebieski, dziękuję Ci za to, że mnie kochasz. Dziękuję Ci za zesłanie Twojego Syna, Pana naszego Jezusa Chrystusa na świat, aby mnie zbawił i uwolnił. Ufam w Twą moc i łaskę, która wspiera i leczy mnie. Kochający Ojcze, dotknij mnie teraz swoimi uzdrawiającymi dłońmi, bo wierzę, że jest Twoją wolą abym był zdrowy na ciele, umyśle, duszy i duchu.

Okryj mnie najszlachetniejszą krwią Twojego Syna, naszego Pana Jezusa Chrystusa od czubka mej głowy do podeszwy mych stóp. Wyrzuć to, czego nie powinno być we mnie. Wylecz niezdrowe i nieprawidłowe komórki. Otwórz zablokowane tętnice i żyły oraz odbuduj i dopełnij wszelkie uszkodzenia. Usuń wszystkie stany zapalne i przemyj infekcje mocą najdroższej krwi Jezusa. Niech ogień Twej uzdrawiającej miłości przejdzie przez całe moje ciało w celu uzdrowienia tak, aby funkcjonowało ono w sposób w jaki Ty je stworzyłeś. Dotknij też mego umysłu i moich emocji, nawet najgłębszych zakamarków mojego serca.

Napełnij mnie swoją obecnością, miłością, radością oraz pokojem i przyciągaj jeszcze bliżej do siebie w każdym momencie mojego życia. Ojcze, napełnij mnie Swoim Duchem Świętym i upoważnij do czynienia wszystkiego co się da, aby moje życie przynosiło chwałę i cześć Twemu świętemu imieniu. Proszę Cię o to w imię Pana Jezusa Chrystusa. Amen.


Źródło: parafiagoscicino.pl

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę