Nasze projekty

Pierwsza rocznica śmierci ks. Pawlukiewicza. Spotkajmy się na wspólnej modlitwie

Do wspólnej modlitwy podczas Mszy św. w intencji ks. Piotra Pawlukiewicza zaprasza ks. Bogusław Kowalski. Odbędzie się ona 25 marca o godz. 18:30 w parafii Nawrócenia św. Pawła Apostoła na Grochowie.

fot. YouTube Maskacjusz TV

Wszyscy pożegnaliśmy go w zdecydowanej większości za pośrednictwem mediów. To był początek pandemii, w kościele na pogrzebie mogło być tylko pięć osób – wspomina ks. Bogusław Kowalski, przyjaciel zmarłego rok temu ks. Piotra Pawlukiewicza.

Było nam wszystkim bardzo przykro z tego powodu, że tak znakomity kaznodzieja i duszpasterz był pożegnany dosłownie przez kilka osób – mówi i zaprasza do wspólnej modlitwy w dzień pogrzebu ks. Pawlukiewicza, który odbył się przed rokiem 25 marca.

Msza święta w intencji ks. Piotra odbędzie się w parafii Nawrócenia św. Pawła Apostoła na Grochowie, 25 marca o godz. 18:30.

Reklama

Rodzina związana z ks. Pawlukiewiczem jest ogromna. Coraz więcej osób słucha jego kazań, które są dostępne w Internecie – dodaje ks. Kowalski, zachęcając do wspólnej modlitwy w intencji śp. ks. Piotra Pawlukiewicza.

zś/Stacja7
fot. YouTube Maskacjusz TV

Reklama

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę