Nasze projekty

„Katolicki Netflix” rusza 6 stycznia

Zwany potocznie "katolickim Netflixem" projekt polskich ojców dominikanów rusza 6 stycznia. Ta zapowiedź ukazała się na YouTube w Boże Narodzenie.

Pierwsza zmiana związana z uruchomieniem nowej internetowej platformy wideo pojawiła się również w Boże Narodzenie. YouTubowy kanał „Paśnik” zniknął, a w jego miejsce pojawił się nowy o nazwie Dominikanie.pl. Taką bowiem nazwę będzie mieć nowy projekt, nazywany przez o. Adama Szustaka OP „katolickim Netflixem”. Od tej pory to tutaj będą pojawiać się codzienne komentarze wideo do czytań liturgicznych oraz wieczorne serie biblijne. Nie ujawniono jeszcze dokładnych planów związanych z ta platformą.

W zapowiedzi opublikowanej na nowym kanale na YT wystąpili oprócz o. Szustaka również o. Tomasz Nowak OP, o. Tomasz Zamorski OP oraz kilkoro świeckich, współtworzących z kaznodziejami nowy projekt. Na nowej platformie mają m.in. tworzyć programy dla dzieci oraz programy o kulturze. Zapowiedź została zrealizowana w nowym studiu nagraniowym, zakupionym przez ekipę o. Adama Szustaka dzięki funduszom od licznych darczyńców, którzy wsparli go poprzez platformę Patronite. 

Platforma „Dominikanie.pl” ma zadebiutować w Internecie 6 stycznia.

Reklama

 

ad/Stacja7

Reklama

 

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite