Nasze projekty
Reklama

„Podwójne wychylenie” – najnowsza książka o. Adama Szustaka już jest!

Książka Podwójne wychylenie" o. Adama Szustaka dotarła do naszego magazynu! To oznacza, że egzemplarze już będą wędrowały w Wasze ręce. A jeśli jeszcze jej nie zamówiliście, jest ku temu świetna okazja. Jaka? Przekonajcie się!

Książka „Podwójne wychylenie” o. Adama Szustaka oprowadzi Cię po świecie modlitwy osobistej. Dzięki temu, że jest napisana lekko i z humorem, otrzymujesz prawdziwą instrukcję uwielbienia Pana Boga! Wciąż nie jesteś przekonany czy to książka dla Ciebie? Zapraszamy Cię na małe Q&A!

Kiedy warto sięgnąć po „Podwójne Wychylenie”?

  • Kiedy czujesz, że coś w Twoim życiu nie gra, nie jest na swoim miejscu i pragniesz zmiany.
  • Jeśli chcesz żyć w prawdziwej wolności serca i poczuć obecność Pana Boga w swojej codzienności.
  • Jeśli chcesz na własnym doświadczeniu zobaczyć, jak Pan Bóg „wychyla się” ku nam.
  • Kiedy już doświadczysz, że Pan Bóg zawsze wychyla się ku nam, pora samemu „wychylić się” ku Niemu.
  • Gdy chcesz nauczyć się „czuwać”. „wołać”, „błagać”, „uwielbiać” i „trwać” razem z Panem Bogiem.

Czytaj także >>> „Miriam”. Książka o. Adama Szustaka w nowym wydaniu!

Czy istnieje recepta na to, jak się modlić, by Pan Bóg wysłuchał?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ale o. Adam Szustak w „Podwójnym wychyleniu” proponuje nam kilka rozwiązań!

Reklama

Chciałbym Was przeprowadzić przez trzy rodzaje takiego stawania przed Bogiem i wytężania serca ku Niemu, które rzeczywiście sprawią, że ta ręka nas dosięgnie, że Jego moc nas „dołapie – mówi. o. Adam Szustak. Podkreśla, że prawdziwe spotkanie z Bogiem wymaga otwartego serca, a przede wszystkim gotowości oderwania się od własnego „ja”.

Dopóki będziemy traktowali modlitwę jako czynność, którą wykonujemy raz na jakiś czas i tylko w pewnych okolicznościach, takich jak kościół czy domowe zacisze, jako coś odrębnego od reszty codziennych spraw, to nigdy nie zaczniemy modlić się prawdziwie. Jezus był cały modlący się, czyli modlitwa nie była dla Niego jednorazową czynnością, ale stanem tak oczywistym i nieodzownym jak oddychanie – podkreśla.

Jaką modlitwą jest uwielbienie?

Przede wszystkim najtrudniejszą i najbardziej wymagającą. Dlaczego?

Reklama

Uwielbienie to najtrudniejsza modlitwa świata, bo jej sednem nie jest radosne wyśpiewywanie Bogu, choć to oczywiście piękne i warto to robić, tylko bezwarunkowa miłość. Prawdziwe uwielbienie zaczyna się wtedy, gdy człowiek nie ma żadnego powodu, żeby Boga uwielbiać, a nawet wręcz przeciwnie: wszystko wskazuje na to, by Go przeklinać jako niesprawiedliwego sędziego. Gdy mimo to człowiek nie przeklina, tylko błogosławi Boga, uwielbia, to wtedy dzieje się uwielbienie – mówi o. Adam Szustak.

Ojciec Adam dodaje, że najczystszą formą modlitwy uwielbienia jest kontemplacja, w której nie przychodzimy do Pana Boga z intencjami, prośbami, ale po prostu jesteśmy, czuwamy przy Nim. Największą wartością w kontemplacji jest sama obecność Pana Boga, która rozpiera radością i miłością!

Dla kogo „Podwójne wychylenie”?

  • Dla tych, którzy postanowili skierować swoje życie w stronę Boga, w odpowiedzi na Jego stałe wychylenie ku nam.
  • Dla osób, które pragną doświadczyć bliskości Bożej oraz nauczyć się, jak odpowiedzieć na Bożą miłość.
  • Dla tych, którzy próbują w trudnych momentach utrzymać się w modlitwie i uwielbieniu Boga.

Czytaj także >>> Codzienna modlitwa do świętej Rity. Niezwykły modlitewnik

Reklama

O czym właściwie jest „Podwójne wychylenie”?

„Podwójne wychylenie” o. Adama Szustaka to nie tylko książka o modlitwie, ale również przewodnik, który pomaga odkryć głębsze znaczenie spotkania z Bogiem w codziennym życiu.

Jaka jest okazja, by sięgnąć po „Podwójne wychylenie”

Na samym początku wspomnieliśmy, że zbliża się wyjątkowa okazja, która wręcz zachęca, by sięgnąć po „Podwójne wychylenie”. O jakiej okazji mowa? O zbliżającym się adwencie, który już za chwilę zapuka do naszych drzwi!

Książka „Podwójne wychylenie” może być dla Ciebie wartościową propozycją na adwentową podróż ku lepszemu zrozumieniu i praktykowaniu modlitwy osobistej! Może być także swego rodzaju alternatywą, dla tradycyjnych rekolekcji przygotowujących do Bożego Narodzenia.

Zatem, jeśli chcesz w piękny sposób przygotować się do Bożego Narodzenia, dobrze przeżyć adwent – „Podwójne wychylenie” będzie książką idealną dla Ciebie!


Czuwaj, wołaj, błagaj, uwielbiaj i trwaj z o. Adamem Szustakiem!
„Podwójne wychylenie”

Kup książkę na Dobroci.pl!

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę