Nasze projekty

Znani rekolekcjoniści prowadzą rekolekcje dla studentów. Gdzie i kiedy?

Na początku nowego roku akademickiego warszawskie duszpasterstwa zapraszają studentów na rekolekcje. W tym roku głoszą je m.in. dominikanie o. Adam Szustak i o. Krzysztof Pałys, a także "Ksiądz z osiedla".

fot. Wojciech Łączyński/Archidiecezja Warszawska

Od niedzieli 8 października rekolekcje dla studentów w parafii św. Jakuba Apostoła na Ochocie w Warszawie prowadzi ks. Bartosz Jankowski. Msza Święta z nauką w poniedziałek 9 października i wtorek 10 października o godz. 20:00.

Do wtorku 9 października rekolekcje w kościele franciszkanów przy Senatorskiej prowadzi s. Anna Bałchan SMI. w poniedziałek 9 października i wtorek 10 października o godz. 19:00 konferencja s. Anny, a o godz. 20:00 Msza.

Od poniedziałku 9 października do środy 11 października rekolekcje w kościele dominikanów przy ul. Freta w Warszawie poprowadzi o. Adam Szustak. Codziennie o godz. 19:30 Msza Święta, a po niej konferencja.

Reklama

W kościele akademickim św. Anny rekolekcje na dobry początek rozpoczną się w niedzielę 15 października i potrwają do wtorku 17 października. Poprowadzi je dominikanin o. Krzysztof Pałys. W niedzielę Msze Święte z nauką o godz. 15:00, 19:00 i 21:00, natomiast w pozostałe dni o godz. 19:30.

W tych samych dniach rekolekcje akademickie zaplanowano w parafii Najświętszego Zbawiciela. Nauki będzie głosił ks. Rafał Główczyński, salwatorianin, duszpasterz młodzieży, znany z aktywności w internecie jako „Ksiądz z osiedla”. W niedzielę Msza Święta z nauką o godz. 20:30, a w poniedziałek i wtorek o godz. 20:00.

ZOBACZ TEŻ: Uzależnia, ale i inspiruje. Na co uważać wdrażając młodych ludzi w świat TikToka?

Reklama

kh/Stacja7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę