Nasze projekty

Andrea Bocelli: kto oddaje swoje życie w ręce Tego, który je stworzył, oddaje je w dobre ręce

Andrea Bocelli powiedział w wywiadzie dla EWTN News, że wiara to dla niego powód do życia. "Gdyby nie istniało życie… życie wieczne, życie po życiu, wtedy wszystko straciłoby sens" - mówił.

fot. Andrea Bocelli/ YouTube

Światowej sławy włoski śpiewak zwrócił uwagę, że „nawet jeśli życie trwa 100 lat, jest nieistotnym odcinkiem w porównaniu do wieczności”. Gdyby nie istniało życie… życie wieczne, życie po życiu, wtedy wszystko straciłoby sens. Ale moja wiara wynika z niezwykle prostego rozumowania: nie wierzę w zegar bez zegarmistrza. Nie wierzę, że można coś zrobić bez kogoś, kto to zaprojektował. Dlatego wierzę, bardzo wierzę w Tego, który stworzył świat – mówił Bocelli.

„Trzeba z optymizmem patrzeć w przyszłość, bo i ten czas minie”

Bocelli odniósł się również do pandemii koronawirusa, przez którą wielu ludzi znalazło się w trudnej sytuacji. Zawsze trudno jest powiedzieć słowo, by pocieszyć tych, którzy naprawdę cierpią. Ale z pewnością ludzkość przeżyła jeszcze trudniejsze czasy – mówił.

Przypomniał, że w poprzednich wiekach ludzkość również nawiedzały pandemie chorób, które w końcu minęły, mimo braku leków, szczepionek czy antybiotyków. Trzeba więc z dużym optymizmem patrzeć w przyszłość, bo i ten czas minie – podkreślił

Reklama
Reklama

Ktokolwiek oddaje swoje życie w ręce Tego, który je stworzył…”

Muzyk od dziecka zmagał się z przeciwnościami, a z powodu wrodzonej jaskry stracił wzrok w wieku 12 lat. Jednak, jak podkreśla, w swoim życiu otrzymał bardzo wiele od Boga, przede wszystkim wspaniałą rodzinę, przyjaciół, a później fanów.

Ktokolwiek oddaje swoje życie w ręce Tego, który je stworzył, oddaje je w dobre ręce – mówił Bocelli.

kh/ National Catholic Register/ Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę