Nasze projekty

Na bieżąco z Watykanu

W Watykanie zakończyły się dwa poranne głosowania. O 11.39 nad Kaplicą Sykstyńską pojawił się czarny dym. Dzisiaj kardynałowie będą głosować jeszcze dwukrotnie. Jeśli za pierwszym razem uda im się wybrać nowego papieża, białego dymu możemy spodziewać się między 17.30 a 18tą.

Środa, 16.50

Plac Świętego Piotra wypełnił się ponownie modlącymi się wiernymi. W Kaplicy Sykstyńskiej właśnie powinno rozpoczynać się kolejne głosowanie. Jeśli kardynałowie wybiorą papieża, za godzinę zobaczymy biały dym.

Środa, 11.39

Reklama
Reklama

Nad Kaplicą Sykstyńską pojawił się czarny dym. Kardynałom nie udało się wybrać nowego papieża. Kolejne głosowanie powinno rozpocząć się przed siedemnastą. Wyniku możemy się spodziewać około 17.30. Od rana Plac Świętego Piotra wypełniony był ludźmi modlącymi się i oczekującymi informacji o wyborze nowego Biskupa Rzymu.

Na bieżąco z Watykanu

Wtorek, 19.42

Reklama
Reklama

Zgodnie z przewidywaniami kardynałom nie udało się wybrać nowego papieża w pierwszym głosowaniu. Oczom licznie zgromadzonych na Placu Świętego Piotra wiernych ukazał się czarny dym. Jutro odbędą się cztery głosowania – dwa poranne i dwa popołudniowe.

Na bieżąco z Watykanu

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite