Nasze projekty

Roksana Węgiel: „Wszystko, co mam w życiu, zawdzięczam Bogu”

"Ja tak naprawdę wyznając moje wartości, nie wstydzę się tego i szczerze mogę powiedzieć, że wszystko, co mam w życiu, zawdzięczam Bogu" - powiedziała Roksana Węgiel. Piosenkarka mimo dynamicznie rozwijającej się kariery, nie zapomina o Bogu.

fot. Roksana Węgiel/Instagram.com

Roksana Węgiel – nastoletnia piosenkarka niejednokrotnie wypowiadała się na temat swojej wiary. W ostatnim wywiadzie udzielonym dla serwisu pomponik.pl podkreśliła, że dzięki miłości do Boga może rozwijać swoją pasję, swoją karierę muzyczną. Ja tak naprawdę wyznając moje wartości, nie wstydzę się tego i szczerze mogę powiedzieć, że wszystko, co mam w życiu, zawdzięczam Bogu – powiedziała.

Kościół jako wspólnota

Ja w ogóle, jeśli chodzi o Kościół, to ja to odbieram jako wspólnotę – zacznijmy od tego. To jest dla mnie wspólnota ludzi, którzy się łączą w miłości do Boga i to jest najważniejsze. Już nie wchodzę nawet w politykę Kościoła, bo wiadomo jak jest. Każdy jest inny, każdy podchodzi do tego indywidualnie, ja się nie wstydzę o tym mówić i uważam, że to jest indywidualna sprawa każdego człowieka. Niech każdy robi to, co czuje – podkreśliła Roksana Węgiel.

Reklama
Reklama

Niedawno artystka wystąpiła na Jasnej Górze podczas koncertu „Abba Ojcze” z okazji 30. rocznicy Światowych Dni Młodzieży w Częstochowie. Wykonała tam hymn ŚDM w Krakowie „Błogosławieni miłosierni”.

kw/deon.pl, pomponik.pl/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę