Fot. Screen/YouTubeT/Bądźmy Razem. TVP

Piękne wykonanie hymnu ŚDM w Krakowie! „Błogosławieni miłosierni” śpiewa Roksana Węgiel

W przeddzień uroczystości Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, na Jasnogórskich błoniach odbył się drugi dzień festiwalu muzyki chrześcijańskiej „Jasna Strona Mocy”. Na scenie pojawiła się między innymi Roksana Węgiel, która w pięknym stylu wykonała hymn Światowych Dni Młodzieży w Krakowie "Błogosławieni miłosierni".

Reklama

„Abba Ojcze” ponownie zabrzmiało na Jasnej Górze. W obchody 30. rocznicy VI Światowych Dni Młodzieży w Częstochowie wpisał się dwudniowy Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej „Jasna Strona Mocy” zorganizowany na Jasnej Górze 13-14 sierpnia.

W drugi festiwalowy dzień odbył się wieczorny koncert „Pielgrzymi śpiewają ulubione piosenki Jana Pawła II”. Przywoływano słowa Ojca Świętego i nie zabrakło wspomnień z krakowskiego spotkania młodych świata sprzed pięciu lat. Polskich artystów zapowiadali uczestnicy pieszych pielgrzymek. W ramach koncertu usłyszeliśmy m.in.: Halinę Mlynkovą, zespół Pectus, Edytę Górniak, Ryszarda Rynkowskiego, Mietka Szcześniaka, Halinę Frąckowiak, Piotra Cugowskiego, a także Roksanę Węgiel, która w pięknym stylu wykonała hymn Światowych Dni Młodzieży 2016 w Krakowie „Błogosławieni miłosierni”.

W mediach społecznościowych pojawiły się pozytywne komentarze dotyczące tego występu młodej artystki. „Anioł nie człowiek. Zaśpiewała przepięknie jestem z niej ogromnie dumna. Jaki ta dziewczyna ma talent! Niesamowita, Wspaniałe wykonanie! Cudowna piosenka, do której mam ogromny sentyment i przepiękny, niesamowity głos Roksany – pisali internauci.

Reklama
Reklama

kw/Stacja7

Reklama
Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę