Kobiecy biznes po Bożemu

Czym jest #BoskiBiznes? Jak ukończyć "Akademię Boskich Liderek? Jak prowadzić swój biznes po Bożemu? Już 30 stycznia 2019 r. będzie można się tego dowiedzieć podczas uroczystej Gali

Reklama

Wiara, praca, relacje czyli #BoskiBiznes

Ambitne, przedsiębiorcze, aktywne i stawiające na rozwój kobiety dzięki tym spotkaniom mogą się wzajemnie wspierać i inspirować a także rozwijać skrzydła we własnym biznesie.

– Co nas łączy? Przede wszystkim wartości – w końcu to Kobiecy Biznes po Bożemu. Otwarcie mówimy, że chcemy czynić dobro, działać w zgodzie z Panem Bogiem a przy tym zarabiać duże pieniądze.

Reklama
Reklama

Akademia Boskich Liderek

Każda kobieta, która pracuje nad swoim rozwojem zarówno osobistym jak i biznesowym, może wziąć udział w rocznym cyklu spotkań, tym samym zostać absolwentką „Akademii Boskich Liderek” a jednocześnie spotkać wiele osób, które kierują się w życiu takimi wartościami jak uczciwość, pracowitość, przedsiębiorczość ale także rodzina, życie osobiste, wiara. Spotkania odbywają się w 5 polskich miastach: Katowicach, Krakowie, Dębicy, Rzeszowie i Lublinie. 

Inicjatorką projektu i prowadzącą jest Małgorzata Dąbrowska, chrześcijański coach, trener, przedsiębiorca z 25-letnim doświadczeniem w biznesie. Od lat zarządza zespołami i prowadzi trzy niezależne przedsięwzięcia. Prywatnie żona i mama:

Reklama
Reklama

 – Moim wielkim pragnieniem i wewnętrzną potrzebą jest dzielenie się energią i wiedzą z osobami, które chcą osiągnąć sukces. Muszą być jednak gotowe: uczyć się, pracować nad sobą i zmieniać swoje życie, a ode mnie otrzymają wsparcie i pomoc w dążeniu do wyznaczonych celów. 

Jubileuszowa Gala

W tym roku projekt #BoskiBiznes obchodzi swoje 2. urodziny. Uroczysta gala urodzinowa odbędzie się 30 stycznia w Krakowie. Organizatorzy zapraszają na Galę nie tylko kobiety związane z biznesem:

Reklama

– Podczas Gali Boski Biznes 2019 chcemy nagrodzić statuetkami Boskie Kobiety, które rozwijały się w Akademii Boskich Liderek. Statuetki symbolizują konsekwencję w pracy nad sobą w życiu zawodowym i prywatnym. Gala skierowana jest przede wszystkim do środowiska biznesowego, właścicieli firm i kadry zarządzającej oraz do szerokiego grona pracodawców z Krakowa i okolic. Chcemy jednak podkreślić, że impreza ma charakter otwarty i nie zamykamy jej tylko dla uczestniczek cyklicznych spotkań Boskiego Biznesu.

 

Muzyczną Gwiazdą Wieczoru będzie Kasia Godzisz a gościem specjalnym Bartosz Nosiadek z żoną. Organizatorzy zapewniają, że gala będzie doskonałą okazją do nawiązywania relacji biznesowych oraz integracji środowiska chrześcijańskich przedsiębiorców.

Gala odbędzie się w Krakowie 30.01.2019 w Hotelu Domus Mater.  Zapisy za pomocą strony. Spotkanie to dedykowane jest wszystkim kobietom, nie tylko aktywnym w biznesie. Serdecznie zapraszamy na galę wszystkie kobiety, które chcą się przekonać, że połączenie wiary i biznesu to sprawdzony przepis na sukces!

 

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę