Nasze projekty

Weź udział w konferencji „Prawdziwie Boska” i zacznij prowadzić Boskie życie i Boski biznes!

25 sierpnia odbędzie się kolejna Gala Boskiego Biznesu organizowana przez Fundację Boskie Skrzydła. Towarzyszyć jej będzie Konferencja “Prawdziwie Boska”, pt. “Ludzie wokół Ciebie to skarb do odkrycia – co o nich wiesz, a co powinnaś jeszcze wiedzieć? Odkrywamy tajemnice networkingu”.

Gala wraz z konferencją odbędą się zarówno stacjonarnie w Dębicy (diec. tarnowska), jak i online. Aby zapisać się do udziału >>>kliknij tu.

Tegoroczna Gala Boskiego Biznesu oraz Konferencja “Prawdziwie Boska” są okazją do świętowania pięciolecia projektu Boski Biznes. To także zwieńczenie 6 miesięcy pracy przedsiębiorczych chrześcijanek w Klubie Boskich Liderek.

Celem Gali jest zebranie środków na działania statutowe Fundacji Boskie Skrzydła. „Tym razem wspieramy również Dom Dziecka na Filipinach, prowadzony przez Sekretariat Misji Zagranicznych Księży Sercanów, w którym mieszkają dziewczynki zranione przemocą seksualną” – zapowiadają organizatorzy.

Reklama

Boski Biznes czyli… biznes po Bożemu

“Boski Biznes” to spotkania o charakterze networkingowym dla przedsiębiorczych chrześcijanek. Ideą “Boskiego Biznesu” jest wspieranie kobiet zarówno w biznesie, jak i w życiu prywatnym. To miejsce, w którym wartości chrześcijańskie stoją na pierwszym miejscu. Na spotkania uczęszczają zarówno bizneswoman, jak i kobiety, które poszukują inspiracji do swojej drogi biznesowej. Poza szkoleniem biznesowym, każda z uczestniczek ma możliwość autoprezentacji oraz przedstawienia swojego świadectwa wiary. “Boski Biznes” gromadzi coraz to szerszą społeczność. Spotkania motywacyjne odbywają się regularnie online oraz w największych miastach w Polsce (m. in. Warszawa, Katowice, Kraków, Rzeszów, Lublin). W ciągu pięciu lat działalności organizacji, społeczność “Boskiego Biznesu” zyskała ponad 6 tys. osób (FB).

Fundacja Boskie Skrzydła

Istniejąca od 2019 roku Fundacja Boskie Skrzydła ma na celu wspieranie i “dodawanie skrzydeł” osobom, które tracą siłę na swojej drodze życia zarówno osobistego jak i zawodowego. Powstała z myślą o wsparciu (głównie) kobiet, ale także mężczyzn i młodzieży.

„W Fundacji wierzymy, że każda kobieta może być szczęśliwa i jest wystarczająco silna, aby zrealizować swoje powołanie. Szczęśliwa i silna kobieta to szczęśliwa i silna rodzina, to szczęśliwe społeczeństwo” – tłumaczą.

Reklama

„Wspieramy kobiety, by nie ustawały, ale nadal trwały na drodze do doskonałości – do świętości. Zadaniem Fundacji jest pozyskiwanie środków na wsparcie mentalne i materialne, tym którzy zatrzymali się na swojej życiowej drodze. Fundacja wspiera w rozwoju osoby z wartościami chrześcijańskimi: szkoleniami, warsztatami, spotkaniami mastermind-owymi, czy indywidualnymi sesjami coachingowymi” – dodają organizatorzy.

Gala jest inicjatywą Małgorzaty Dąbrowskiej, która stworzyła i prowadzi Boski Biznes, a także coraz prężniej działającą Fundację Boskie Skrzydła. Podczas Gali zostaną wręczone statuetki Prawdziwie Boska tym uczestniczkom, które szczególnie systematycznie pracowały nad rozwojem swojego biznesu. Wydarzenie ma również na celu wspieranie, promowanie i integrowanie środowiska Chrześcijańskich Liderek i Liderów – Przedsiębiorców, Menedżerów i Pracodawców.

Małgorzata Dąbrowska (Business Financial and Life Coach, Mentor, Trener mentalny, Trener Biznesu, Doradca, Inwestor), przedsiębiorca z trzydziestoletnim doświadczeniem. Prowadzi kilka niezależnych przedsiębiorstw: AC Kroton, Boski Biznes, Pod Skrzydłami Anioła oraz Fundację Boskie Skrzydła. Z zamiłowania: wspiera, szczególnie kobiety, w odważnym stawianiu sobie celów, sięganiu po swoje szczęście, nawiązywaniu nowych kontaktów przyjacielskich i biznesowych. Inspiruje, zaraża wiarą i pozytywną energią. Poza “Boskim Biznesem”, prowadzi również warsztaty i rekolekcje we współpracy z Duszpasterstwem Talent, z którym jest związana od ponad 15 lat. Prywatnie – żona i matka 4 dzieci.

Reklama

Program Gali:

18:00 – Msza św. w Kościele Miłosierdzia Bożego w Dębicy;

19:00 – Powitalna lampka szampana, filiżanka kawy i deser – rozmowy w kuluarach;

19:15 – Przywitanie i przedstawienie idei i społeczności Boski Biznes – Małgorzata

Dąbrowska;

19:30 – Rozdanie statuetek ,,Prawdziwie Boska” dla Boskich Liderek;

20:00 – Uroczysta kolacja i mini koncert: Milena Dąbrowska i dębickie tancerki

20:45 – Występ Gościa Specjalnego – Klaudia Tołłoczko

21:15 – Panel z Nagrodzonymi Liderkami;

21:45 – Konferencja – Ludzie wokół Ciebie to skarb do odkrycia – co o nich wiesz,

a co powinnaś jeszcze wiedzieć? Odkrywamy tajemnice networkingu.

22:15 – Szybki Networking;

22:45 – Losowanie nagród od Fundatorów dla uczestników Gali;

23:00 – Zakończenie Konferencji;

Gala wraz z konferencją odbędą się zarówno stacjonarnie (Hotel Dworek Dębicki, ul. Kościuszki 36, 39-200 Dębica), jak i online. Szczegóły znajdują się na stronie: https://lp.malgorzatadabrowska.pl/gala-boskibiznes/#bilety.

kh, mar. prasowe/Stacja7

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę