Już 25 stycznia Gala Boskiego Biznesu

Prowadzisz firmę? Jesteś katoliczką? Społeczność kobiet o nazwie Boski Biznes zaprasza do Rzeszowa w sobotę 25 stycznia na Galę Boskiego Biznesu, połączoną z balem charytatywnym.

Reklama

Gala jest inicjatywą Małgorzaty Dąbrowskiej, która stworzyła i prowadzi “Boski Biznes”, czyli spotkania networkingowe dla przedsiębiorczych kobiet – chrześcijanek. Ideą “Boskiego Biznesu” jest wspieranie kobiet zarówno w biznesie, jak i w życiu prywatnym. To miejsce, w którym wartości chrześcijańskie stoją na pierwszym miejscu. Na spotkania uczęszczają zarówno bizneswoman, jak i kobiety, które dopiero poszukują inspiracji do swojej drogi biznesowej. Poza szkoleniem biznesowym, każda z uczestniczek ma możliwość autoprezentacji oraz przedstawienia swojego świadectwa wiary. “Boski Biznes” odbywa się co miesiąc w siedmiu miastach w Polsce (Katowice, Kraków, Dębica, Rzeszów, Lublin, Mielec, Warszawa). W 2019 roku wzięło w nich udział łącznie ponad 500 kobiet. W ciągu trzech lat działania “Boskiego Biznesu” powstała społeczność kobiet, która swoje wszelkie działania zarówno biznesowe, jak i życiowe z pełną świadomością zawierza Bogu.

Gala, która 25 stycznia odbędzie się w Rzeszowie, jest jednak otwarta nie tylko dla pań już uczestniczących w spotkaniach Boskiego Biznesu, ale także dla ich współmałżonków, partnerów biznesowych oraz dla wszystkich pań zainteresowanych zaangażowaniem się w tę inicjatywę. 

Gala będzie połączona z Balem charytatywnym, z którego dochód zostanie przekazany na rzecz budowy studni w Czadzie przez Sekretariat Misji Zagranicznych Księży Sercanów oraz działania statutowe Fundacji Boskie Skrzydła. Fundacja została powołana w sierpniu minionego roku przez Małgorzatę Dąbrowską w celu wspierania i „dodawania skrzydeł” osobom, które tracą siłę na swojej drodze życia, czyli drodze do doskonałości – do świętości. „Powstała z myślą o wsparciu (głównie) kobiet, ale także mężczyzn i młodzieży. Celem Fundacji jest wspieranie przez pomoc w zmianie ograniczających przekonań. Zadaniem Fundacji będzie pozyskiwanie środków na wsparcie mentalne i materialne, tym którzy zatrzymali się na swojej życiowej drodze. Fundacja chce odpowiadać na potrzebę wsparcia osób z różnych środowisk przez szkolenia, warsztaty, spotkania mastermind-owe, czy indywidualne sesje coachingowe w rozwoju” – czytamy w opisie jej działań.

Reklama
Reklama

W programie wieczoru znajdą się:

  • Msza Św. w Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej w Kościele Bernardynów w Rzeszowie o godz. 18.00
  • Bal w Hotelu Rzeszów****
  • Impreza karnawałowa z DJ i wodzirejem
  • Losowanie nagród dla uczestników Balu
  • Licytacja na rzecz Sekretariatu Misji Zagranicznych Księży Sercanów 
i Fundacji Boskie Skrzydła
  • Wręczenie statuetek Prawdziwie Boska

Zainteresowani wzięciem udziału w Balu i Gali mogą dokonać zgłoszenia na stronie internetowej>>

Reklama
Reklama

Stacja7 jest patronem medialnym wydarzenia

ad/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę