Piękne, dobre, przedsiębiorcze. Debata Stacji7

Piękne, dobre, mądre i nieziemsko przedsiębiorcze. Kto? Wierzące kobiety, żony i matki prowadzące własne biznesy. To o nich porozmawiamy podczas drugiej debaty organizowanej przez Stację7 na Targach Wydawców Katolickich w piątek 5 kwietnia.

Reklama

Naszych gości, którymi będą przedsiębiorcze panie we własnej osobie, chcemy zapytać o to, jakie wyzwania stoją przed współczesnymi kobietami biznesu? Jak ważne są wartości i relacje, którymi należy kierować się prowadząc działalność biznesową, zarządzając zespołem? Czy istnieje przepis na sukces? Czy łatwo być w Polsce „kobietą biznesu”?

Debata odbędzie się drugiego dnia Targów, w piątek 5 kwietnia. Wezmą w niej udział świeckie kobiety, działające w biznesie na różnych polach: Małgorzata Dąbrowska (trener relacji i biznesu, coach, przedsiębiorca, twórczyni spotkań networkingowych #BoskiBiznes), Dominika Chorosińska (Figurska) (aktorka, dziennikarka, działaczka samorządowa), Anna Makarewicz i Dorota Czechowska (właścicielki firmy mojabetania.pl), Dorota Łosiewicz (dziennikarka prasowa i telewizyjna, scenarzystka i publicystka), Anna Skórzyńska (pomysłodawczyni i współwłaścicielka firmy szumisie.pl) oraz Aleksandra Burdan (dyrektor zarządzająca firmy “u Kawiarza”). Debatę poprowadzi: Aneta Liberacka, redaktor naczelna Stacji7 i prezes Fundacji Medialnej 7.

Bądźcie tam z nami!

Reklama
Reklama

5 kwietnia 2019 (piątek) godz. 16:00


Serdecznie zapraszamy do wspólnej dyskusji!

Reklama
Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę