Jakie wyzwania stoją przed współczesnymi kobietami biznesu? Retransmisja debaty Stacji7

Jak zacząć prowadzenie biznesu? Jaki powinien być „dobry” biznes? Jak sprawić, aby nam się „chciało”? O tym w debacie Stacji7 podczas XXV Targów Wydawców Katolickich w Warszawie opowiadały nieziemsko przedsiębiorcze kobiety.

Reklama

W debacie zatytułowanej „Piękne, dobre, mądre i nieziemsko przedsiębiorcze” wzięły udział Małgorzata Dąbrowska (trener relacji i biznesu, coach, przedsiębiorca, twórczyni spotkań networkingowych #BoskiBiznes), Dominika Chorosińska (Figurska) (aktorka, dziennikarka, działaczka samorządowa), Dorota Czechowska (współwłaścicielka firmy mojabetania.pl), Anna Skórzyńska (pomysłodawczyni i współwłaścicielka firmy szumisie.pl) oraz Aleksandra Burdan (dyrektor zarządzająca firmy “u Kawiarza”). 

„Bóg dotyka najsłabszych obszarów naszego życia i z nich robi wielkie rzeczy” – mówiła Małgorzata Dąbrowska, a Dominika Chorosińska podkreślała: „Pieniądze, które zarabiam nie są moje, ja jestem ich zarządcą. Mam dzieci i rodzinę i to jest mój największy biznes, z którego mam największe zyski.”

Zapraszamy do obejrzenia retransmisji debaty poprowadzonej przez Anetę Liberacką (redaktor naczelną Stacji7 i prezes Fundacji Medialnej 7) i poznania boskiej strony biznesu.

Reklama

 

UWAGA: Przepraszamy za problemy techniczne związane z dźwiękiem podczas debaty. Niemniej zachęcamy do posłuchania „kobiet sukcesu”, które nie boją się dawać świadectwa wiary.

Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę