Nasze projekty

Islamscy hakerzy zaatakowali w Polsce!

Jak informuje portal wPolityce.pl, terroryści z Państwa Islamskiego zaatakowali stronę Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego. To pierwszy cyberatak tego islamskiego ugrupowania w Polsce – ocenia ekspert.

Reklama

Współpracujący z Salezjańskim Wolontariatem Misyjnym (SWM) Witold Gadowski wyjaśnia, że atak ma związek z faktem, że SWM jest producentem serialu o męczeństwie chrześcijan na Bliskim Wschodzie, opisującym życie Koptów, informującym także o uchodźcach z Syrii, więzionej Asi Bibi z Pakistanu, czy o prześladowaniu chrześcijan we Francji.

 

„W tej chwili planowany był odcinek o prześladowaniach w Iraku. W tym właśnie momencie doszło do ataku. Dziś strona została zaatakowana przez Państwo Islamskie” – poinformował Gadowski.

Reklama

 

Na strona serwisu zamiast normalnych wiadomości, widać sztandar sławiący Allaha oraz komunikat autorów ataku.

 

Reklama

Zdaniem Gadowskiego, to dowód, że Polska znajduje się na celowniku terrorystów z Państwa Islamskiego. Jak wskazuje, jest to niebezpieczna sytuacja, gdyż w SWM współpracują głównie młodzi ludzie, którzy wyjeżdżają na misje. „Pojawia się ogromne zagrożenie dla tych ludzi” – dodaje dziennikarz.


rk / Warszawa

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę