Nasze projekty

CZAS WALKI. Miłość kontra nienawiść

W jaki sposób pokonać nienawiść w swoim sercu? Jak zło pokonać dobrem? Wyjaśnia ks. Maksymilian Jezierski.

Reklama

Miłość – słowo, które powoduje w nas wspaniałe uczucie. Miłość sprawia, że jesteśmy szczęśliwi. Tej miłości potrzebuje każdy człowiek. Z jednej strony chcemy kochać, z drugiej – chcemy też być kochani. Dorastając do miłości, stajemy się coraz bardziej odpowiedzialni.

Jak stać się orędownikiem miłości, gdy patrzymy na wojny, na to co się dzieje w świecie? Wyjaśnia ks. Maksymilian Jezierski w drugim odcinku rekolekcji wielkopostnych „Czas walki”:

Rekolekcje wielkopostne „CZAS WALKI” zostały nagrane na terenie Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu, gdzie żołnierze uczą się walczyć z przeciwnikiem, i z przeciwnościami życia. Wybór miejsca i tytułu oddaje cel rozważań, które mają służyć zachęceniu do walki, tej duchowej, o lepszą wersję samego siebie i poprawę relacji z Bogiem i bliźnimi.

Reklama

Rekolekcje głosi ks. mjr Maksymilian Jezierski, kapelan i duszpasterz Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu. Nowe odcinki publikowane są w każdą środę Wielkiego Postu począwszy od Środy Popielcowej, a w Wielkim Tygodniu dwukrotnie – w poniedziałek i środę.

Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę