Nasze projekty
Fot. SalveNet/YouTube

„Bóg odbudował moje poczucie wartości”. Niezwykła historia uzdrowienia Zbigniewa

Od urodzenia chorował na atopowe zapalenie skóry. Widoczne zmiany na ciele spowodowały, że wiele wycierpiał - zarówno od rówieśników, jak i przez brak samoakceptacji. Początkiem przemiany była gruba awantura i... pielgrzymka w góry. Dziś mówi: "Bóg odbudował moją wartość". Historia Zbigniewa.

Reklama

Jak młody człowiek czuje się, zachowuje i co robi ze swoim życiem, kiedy wydaje się, że cały świat jest przeciwko niemu? Kiedy nie akceptuje sam siebie? Swoją historię opowiedział Zbigniew w rozmowie z Katarzyną Supeł-Zaboklicką, na kanale YouTube SalveNet.

„Boże, jeśli jesteś, to mi pomóż”

Byłem osamotniony, odizolowany od znajomych, rodziny, tylko z ludźmi, z którymi tak naprawdę imprezowałem. Te imprezy nie kończyły się dobrze. Pewnego dnia, jedna z imprez skończyła się wręcz bardzo źle – opowiada. Siedząc w zdemolowanym po bójce pokoju wypowiedział słowa: „Boże, jeśli jesteś, to mi pomóż, bo ja tak nie chcę żyć, ja chcę być szczęśliwym człowiekiem, mieć rodzinę”. W tamtym momencie i czasie ten zdemolowany pokój symbolizował moje życie. Tak się czułem.

CZYTAJ: „Widziałam, jaki Pan Jezus jest piękny”. Świadectwo uzdrowienia Anny

Reklama

To był moment spotkania żywego Boga!

Potem Zbigniew poznał dziewczynę. Była to dziewczyna wierząca, zaproponowała mi wspólny wyjazd w góry. Jestem w drodze do niej, byśmy razem jechali w góry i okazuje się, że jedzie cały autokar (śmiech). I inne osoby z Kościoła, cała pielgrzymka! Ale skoro podjąłem decyzję, że jadę – wsiadłem. Pojechaliśmy w Bieszczady i to był moment spotkania prawdziwego Boga. Poszliśmy na górkę, na której szczycie był mały kościółek. Tysiące młodych ludzi! Radość, która emanowała z tych ludzi to było coś niesamowitego. Tak głęboka, tak prawdziwa! To mnie zadzwiwiło.

Zbigniew wspomina, że w tamtym czasie odbywało się błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. To był dla niego moment wyjątkowego spotkania z Bogiem i doświadczenia, że Bóg naprawdę jest obecny w Najświętszym Sakramencie. Od tamtego momentu zacząłem chodzić na wspólnotę i poznawać tych ludzi.

ZOBACZ: „W historii uzdrowienia Magdy zobaczyłem żywego Boga, Jego prawdziwe działanie w życiu człowieka”

Reklama

Bóg uzdrowił go kilka razy

Jak przyznaje Zbigniew, Bóg zadziałał w jego życiu wiele razy, na różnych poziomach i uzdrowił jego serca. Wyszedł cało z wielu wypadków samochodowych. Miałem rozwalone prawe kolano, na które nie mogłem klękać. Poszedłem na modlitwę uzdrowienia i nagle pada zdanie, że zostają uzdrowione trzy osoby – z bólem kolana. Pomyślałem: może to o mnie? Do tej pory nie ma żadnego śladu.

Posłuchaj całej historii Zbigniewa:

SalveNet, zś/Stacja7

Reklama

  Prześlij swoje świadectwo:

  Reklama

  Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

  Najciekawsze artykuły

  co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

  Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

  SKLEP DOBROCI

  Reklama

  PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

  PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
  WIARA I MODLITWA
  Wspieraj nas - złóż darowiznę