Nasze projekty

Profeto.pl zawsze pod ręką, czyli mobilna wersja portalu

Masz poczucie, że za mało się modlisz? Że nie zaglądasz do Słowa Bożego tak często, jak powinieneś? To przekonanie nie opuszcza cię ani w szalone dni pełne pracy, ani w wakacje? Jeśli tak, wyciągnij swoją komórkę czy tablet i zajrzyj na stronę m.profeto.pl.

Reklama

Tam codziennie znajdziesz Ewangelię na dany dzień i komentarze do niej. A jeśli będziesz miał ochotę, możesz też obejrzeć kilkuminutowe rekolekcje online. Potrzebujesz modlitwy albo chcesz ją wielkodusznie komuś ofiarować? Wejdź do e-kaplicy. Wszystko to masz na wyciągnięcie ręki i w każdej chwili.

Sercański Portal Ewangelizacyjny profeto.pl powstał właśnie po to, by głosić Słowo Boże w Internecie. Jednak nie chodzi tu o realizowanie jakiejś idei, ale o ludzi. Dlatego od kilku dni funkcjonuje także mobilna wersja portalu.

Profeto.pl zawsze pod ręką, czyli mobilna wersja portalu

Reklama

 

Ks. Michał Olszewski SCJ, redaktor naczelny: „Od samego początku istnienia profeto.pl, czyli od listopada ubiegłego roku, zauważamy zwiększający się ruch na stronie, generowany przez telefony komórkowe i tablety. Stąd nasza odpowiedź w postaci mobilnej wersji portalu. Jeśli pragniesz dotrzeć do codziennej Ewangelii i przeczytać kilka słów komentarza, możesz to teraz zrobić w prosty i szybki sposób. Wersja mobilna jest na tyle lekka, że wystarczy Internet 2G, by swobodnie modlić się codziennym słowem – w tramwaju, w autobusie, w korkach… Od dzisiaj masz profeto.pl – dosłownie – pod ręką! Klikasz i przenosisz się w świat Słowa Bożego oraz ludzi, którzy tym Słowem chcą się modlić i dzielić. Mam nadzieję, że dzięki temu będziemy częściej i dłużej ze sobą, i z Bogiem” – dodaje ks. Michał. 

Na profeto.pl, oprócz komentarzy do Ewangelii czy homilii, co tydzień znajdziesz reportaż o różnych inicjatywach ewangelizacyjnych czy ciekawych i dobrych ludziach. Już we wrześniu na portalu odbędą się kolejne rekolekcje online, tym razem o Kościele. Poprowadzi je ks. Wojciech Węgrzyniak.

Reklama

 

Profeto.pl wystartowało w sieci 6 listopada 2012 roku. Redakcję tworzą zarówno księża, jak i osoby świeckie, a wydawcą portalu jest Prowincja Polska Księży Sercanów.

Reklama
 

 

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę