Profeto.pl zawsze pod ręką, czyli mobilna wersja portalu

Masz poczucie, że za mało się modlisz? Że nie zaglądasz do Słowa Bożego tak często, jak powinieneś? To przekonanie nie opuszcza cię ani w szalone dni pełne pracy, ani w wakacje? Jeśli tak, wyciągnij swoją komórkę czy tablet i zajrzyj na stronę m.profeto.pl.

Reklama

Tam codziennie znajdziesz Ewangelię na dany dzień i komentarze do niej. A jeśli będziesz miał ochotę, możesz też obejrzeć kilkuminutowe rekolekcje online. Potrzebujesz modlitwy albo chcesz ją wielkodusznie komuś ofiarować? Wejdź do e-kaplicy. Wszystko to masz na wyciągnięcie ręki i w każdej chwili.

Sercański Portal Ewangelizacyjny profeto.pl powstał właśnie po to, by głosić Słowo Boże w Internecie. Jednak nie chodzi tu o realizowanie jakiejś idei, ale o ludzi. Dlatego od kilku dni funkcjonuje także mobilna wersja portalu.

Profeto.pl zawsze pod ręką, czyli mobilna wersja portalu

Reklama
Reklama

 

Ks. Michał Olszewski SCJ, redaktor naczelny: „Od samego początku istnienia profeto.pl, czyli od listopada ubiegłego roku, zauważamy zwiększający się ruch na stronie, generowany przez telefony komórkowe i tablety. Stąd nasza odpowiedź w postaci mobilnej wersji portalu. Jeśli pragniesz dotrzeć do codziennej Ewangelii i przeczytać kilka słów komentarza, możesz to teraz zrobić w prosty i szybki sposób. Wersja mobilna jest na tyle lekka, że wystarczy Internet 2G, by swobodnie modlić się codziennym słowem – w tramwaju, w autobusie, w korkach… Od dzisiaj masz profeto.pl – dosłownie – pod ręką! Klikasz i przenosisz się w świat Słowa Bożego oraz ludzi, którzy tym Słowem chcą się modlić i dzielić. Mam nadzieję, że dzięki temu będziemy częściej i dłużej ze sobą, i z Bogiem” – dodaje ks. Michał. 

Na profeto.pl, oprócz komentarzy do Ewangelii czy homilii, co tydzień znajdziesz reportaż o różnych inicjatywach ewangelizacyjnych czy ciekawych i dobrych ludziach. Już we wrześniu na portalu odbędą się kolejne rekolekcje online, tym razem o Kościele. Poprowadzi je ks. Wojciech Węgrzyniak.

Reklama
Reklama

 

Profeto.pl wystartowało w sieci 6 listopada 2012 roku. Redakcję tworzą zarówno księża, jak i osoby świeckie, a wydawcą portalu jest Prowincja Polska Księży Sercanów.

Reklama
 

 

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę