Siostry w Łagiewnikach objęte kwarantanną. Prośba o modlitwę

Z powodu zachorowań na COVID-19 siostry z klasztoru Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia w Sanktuarium w Krakowie-Łagiewnikach objęte zostały kwarantanną. Zakonnice proszą o wsparcie modlitewne.

Za pośrednictwem strony www.faustyna.pl siostry poinformowały, że pomimo kwarantanny w klasztorze, otwarta jest nadal kaplica z łaskami słynącym obrazem Jezusa Miłosiernego i grobem św. Faustyny. Jak wyjaśniają, posługują tam „kapłani i siostry, którzy nie mieli bezpośredniego kontaktu z osobami zarażonymi” oraz zapewniają, że kaplica jest na bieżąco dezynfekowana.

W tym czasie transmisja modlitwy w Godzinie Miłosierdzia i Koronki do Bożego miłosierdzia jest prowadzona w bazylice. Zakonnice zaapelowały o przestrzeganie norm sanitarnych, czyli zakrywanie ust i nosa oraz dezynfekowanie dłoni przy wejściu do kaplicy oraz zachowanie odpowiedniego dystansu.

Reklama
Reklama

Siostry zapowiedziały również, że z uwagi na trwającą kwarantannę nie będą aktualizowane treści na stronie www.faustyna.pl. Wstrzymano też tymczasowo przesyłanie plików z folderem „Jezusowe orędzie Miłosierdzia” i plików z łaskami słynącym obrazem Jezusa Miłosiernego, a także publikowanie świadectw na stronie.

Siostry z Łagiewnik proszą także o modlitwę „aby ten czas był owocnie przeżyty dla naszego uświęcenia i zbawienia braci”.

os, KAI/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę