Nasze projekty

Gwiazdy serialu „The Chosen” przyjechały do Krakowa. Na spotkaniu z aktorami pojawiły się tłumy

Aktorzy popularnego serialu "The Chosen" spotkali się z fanami w krakowskim kinie. "Dziękujemy, że jesteście z nami" - powiedział odtwórca roli Jezusa, Jonathan Roumie.

Fot. The Chosen/YouTube

W środę wieczorem w krakowskim kinie Kijów ambasadorzy i fani serialu „The Chosem” spotkali się z jego aktorami – Jonathanem Roumie, który odgrywa Jezusa i Elizabeth Tabish, czyli Marią Magdaleną. Wydarzenie poprzedziło wejście na ekrany kin czwartego sezonu dzieła na początku lutego.

Była to okazja, by posłuchać i zobaczyć aktorów oraz gości związanych z produkcją serialu. Wielu osobom udało się również zrobić pamiątkowe zdjęcie z gwiazdami. Nadchodzący sezon jest zdecydowanie najtrudniejszy dla całej ekipy filmowej. Będzie wiele momentów emocjonalnych, jak i trudnych, w tym dwa wyjątkowe dialogi z Janem Chrzcicielem i Łazarzem, które na pewno poruszą widzów. Dziękujemy, że jesteście z nami – nie byłoby nas bez was – mówił podczas spotkania odtwórca roli Jezusa, Jonathan Roumie.

Od 2 lutego wielbiciele serialu „The Chosen” będą mogli obejrzeć w kinach specjalnie przygotowaną ponad dwugodzinną premierę czwartego sezonu. Dlatego też, aby przypomnieć sobie dotychczas opowiedzianą w serialu historię, przybyli mogli obejrzeć ostatni odcinek trzeciego sezonu w największej sali kinowej w kraju.

Reklama

Cieszymy się i jesteśmy wdzięczni Bogu za to że możemy opowiadać dzieje Jezusa Chrystusa przez obraz filmowy, który przekracza wiele granic. Ma widownię w zasadzie na całym globie. Ufamy, że w ten sposób Dobra Nowina dotrze do jak największej liczby osób – podkreślił Andrzej Sobczyk z krakowskiego Rafael Film, współdystrybutora serialu w Polsce.

PRZECZYTAJ: Osadzeni z Aresztu Śledczego w Lublinie aktorami w jasełkach. „Dedykuję je mojej zmarłej żonie”

„The Chosen” to pionierski, wielosezonowy i niezależny projekt finansowany przez społeczność. Jest on obecnie jednym z najpopularniejszych seriali na świecie. Pierwsze trzy sezony zostaną przetłumaczone na 600 języków. Serial osiągnął ponad pół miliarda wyświetleń, przyciągając 200 milionów widzów na całym świecie, w tym 2 miliony w Polsce.

Reklama

Akcja rozgrywającego się na tle rzymskiego ucisku w Izraelu w I wieku oryginalnego dramatu historycznego stworzonego i wyreżyserowanego przez Dallasa Jenkinsa przedstawia autentyczne i intymne spojrzenie na rewolucyjne życie i naukę Chrystusa oczami tych, którzy go znali.

Nadchodzący czwarty sezon może być rewolucyjny pod względem głębi emocjonalnej, co zapowiada twórca „The Chosen”, Dallas Jenkins. Po obejrzeniu odcinków czwartego sezonu wiedzieliśmy, że wyrządzilibyśmy naszym fanom krzywdę, gdybyśmy odmówili im szansy zobaczenia ich na wielkim ekranie, w towarzystwie innych osób, z którymi mogą się śmiać i płakać – podkreśliła.

Rafael Film jest polskim kinowym dystrybutorem filmu, natomiast DR Studio oficjalnym przedstawicielem serialu w Polsce. Dystrybucją światową zajmuje się Lionsgate.

Reklama

ZOBACZ TEŻ: “Dzień po”. Historia pewnej redefinicji

kh, KAI/Stacja7

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę