Nasze projekty
fot. print screen TVP Sport/Twitter

Szczęsny pociesza synka po przegranym meczu. Wzruszające chwile w Katarze

Tuż po zakończeniu meczu z Francją, kamery uchwyciły Wojciecha Szczęsnego, który pocieszał płaczącego synka Liama. To jeden z najpiękniejszych momentów mistrzostw świata w Katarze.

Reklama

Biało-Czerwoni zakończyli swój udział z mistrzostwach świata w Katarze. Mimo przegranej z reprezentacją Francji polska drużyna pokazała się w niedzielnym meczu z najlepszej strony. Po zakończeniu spotkania kamery TVP uchwyciły Szczęsnego, który pociesza płaczącego synka Liama.

„Wracam do domu dumny”

Po meczu polski bramkarz zabrał głos w mediach społecznościowych. „Skończyły się dla nas te Mistrzostwa Świata. Te, na które czekałem, te, na które pracowałem, te, o których marzyłem. I chociaż ambicja kazała zrobić coś więcej, to wracam do domu dumny z naszej drużyny!” – napisał.

„Liam zrozumiał, że można przegrać z dumą”

„Dziękuję bardzo wszystkim kibicom za wsparcie w tym wyjątkowym okresie. Tym ze stadionu, tym zza telewizora, ale przede wszystkim Marinie i swojemu synkowi Liamowi, który dzisiaj zrozumiał, że można przegrać z dumą i honorem! Głowa do góry, zaczynamy walkę o EURO2024!” – czytamy na profilu Szczęsnego.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Wojciech Szczesny (@wojciech.szczesny1)

kh/Stacja7

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę