Nasze projekty

Mamma Mia! Kalendarz na 2016 rok dla każdej mamy

Mamma Mia! pozwoli zapanować nad sprawami rodzinnymi i pogodzić je z innymi obowiązkami. To kalendarz, który powstał z myślą o mamach!

Reklama

Jako mama trójki, a niedługo czwórki dzieci, długo szukałam kalendarza, który łączyłby w sobie funkcje tradycyjnego kalendarza, jak również zawierał narzędzia ułatwiające zapanowanie nad sprawami domowymi i rodzinnymi. Z myślą o mamach, które znajdują się w podobnej sytuacji, stworzyłam kalendarz MammaMia!, który łączy w sobie obydwie funkcje. Jest zarówno kalendarzem tygodniowym z miejscem do planowania spotkań, jak i planerem pomagającym dobrze zorganizować dom i życie rodzinne.

mamma_mia2

Reklama
Reklama

Wiem, że niektóre mamy zamiast papierowych kalendarzy i notatników, wolą narzędzia na smartfony, dlatego już zaczęły się prace nad stworzeniem aplikacji MammaMia!, która będzie zawierała te same elementy, co wersja papierowa. Mam nadzieję, że dzięki planowanie czasu z MammaMia! sprawi, że życie rodzinne będzie bardziej harmonijne, a mamy szczęśliwsze. Chciałaby także, aby mój projekt wspierał wszystkie mamy, dlatego część zysków ze sprzedaży kalendarzy, dodatków i aplikacji będzie przeznaczonych na pomoc mamom w potrzebie. – mówi Maria Rossa, założycielka MammaMia!

Reklama
Reklama

mammamia

MammaMia! 2016 poza standardowym kalendarzem w rozkładzie miesięcznym i dwutygodniowym, zawiera szablony i narzędzia ułatwiające prowadzenie domu i zapanowanie nad sprawami rodzinnymi. Sam kalendarz jest wzbogacony o kalendarz urodzin/imienin oraz karty do tworzenia list rzeczy do zrobienia. Wszystkie pozostałe dodatki zebrane są w dwa działy: Dom i Rodzina. Dział Dom składa się z tabel służących planowaniu porządków oraz inwestycji domowych, a także z szablonów do prowadzenia rodzinnego budżetu. W dziale Rodzina znajdują się tabele do zapisania tygodniowego planu całej rodziny oraz planów lekcji dzieci, miejsce na planowanie wizyt lekarskich dzieci a także karty do zapisywania pomysłów na prezenty, na spędzenie rodzinnego czasu oraz wakacji wraz z miejscem na dokładne zaplanowanie przygotowań i budżetu. Ponadto na końcu MammaMia! znajduje się spory notes oraz specjalne miejsce na dziecięce rysunki.

Reklama

W tworzeniu MammaMia! poza funkcjonalnością niezwykle ważny był dla nas dobry design. Dlatego powstał kalendarz, który nie tylko jest funkcjonalny, ale także bardzo kobiecy i piękny. Mamy nadzieję, że korzystanie z niego ułatwi mamom utrzymanie porządku w sprawach rodzinnych, jak i korzystanie z niego będzie po prostu przyjemnością.

Więcej informacji:


KalendarzMammamia.pl


Facebook


Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę