Nasze projekty

Nie żyje 31-letnia piosenkarka. Jej ostatni utwór dla synka poruszył świat

Cat Janice od kilku lat walczyła z chorobą nowotworową. Na początku tego roku artystka opublikowała piosenkę, do której prawa przepisała na swojego 7-letniego syna, zabezpieczając tym samym jego przyszłość.

fot. cat.janice/instagram.com

Piosenkarka Cat Janice zmarła w środę, 28 lutego po dwóch latach walki z chorobą nowotworową. W 2022 roku u artystki zdiagnozowano mięsaka i od tego czasu poddawana była chemioterapii i radioterapii, jednak nie przyniosły one poprawy. Cat Janice miała 31 lat.

O śmierci piosenkarki poinformowała rodzina, za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na instagramowym profilu Cat Janice pojawił się pożegnalny wpis. Dziś rano z domu rodzinnego i otoczona kochającą rodziną, Catherine spokojnie weszła w światło i miłość jej niebiańskiego stwórcy – można przeczytać w poruszającym poście.

Na początku tego roku artystka postanowiła nagrać utwór „Dance You Outta My Head”. Prawa autorskie przepisała na swojego 7-letniego syna, aby zabezpieczyć jego przyszłość. Piosenka stała się viralem w internecie, a historię piosenkarki poznał cały świat. Była to ostatnia piosenka opublikowana przed jej śmiercią. Jesteśmy dozgonnie wdzięczni za ogrom miłości, jaką Catherine i nasza rodzina otrzymali przez ostatnich kilka miesięcy. Cat widziała, jak jej muzyka trafia w miejsca, których się nie spodziewała i spoczywa w spokoju, wiedząc, że nadal będzie wspierać swojego syna przez swoją muzykę. To nie byłoby możliwe bez was. Dziękujemy – podkreślają bliscy artystki.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Cat Janice (@cat.janice)

rmf24.pl, tvn24.pl/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę