Nasze projekty
Reklama
fot. Rafal Zawierucha/Wikipedia, CC BY-SA 4.0

Rafał Zawierucha: jako osoba wierząca, wielokrotnie doświadczyłem dobroci Stwórcy

"Wychodzę z założenia, że co dobrego ma do mnie przyjść, to prędzej czy później i tak przyjdzie, jeśli jest w planie Stwórcy. Ja jako osoba wierząca już wielokrotnie tego doświadczyłem i nie wstydzę się o tym mówić" - powiedział w jednym z wywiadów Rafał Zawierucha, który nie wstydzi się wiary w Boga.

Rafał Zawierucha – polski aktor, który w swojej karierze wcielił się w bardzo wiele postaci. Życiowa droga zaprowadziła go nawet do… Hollywood! Gdzie w filmie Quentina Tarantino zagrał rolę Roberta Polańskiego w filmie pt. „Pewnego razu w Hollywood”. Zawierucha ponadto wcielił się w postać Roberta Kordeckiego w filmie pt. „Opiekun”, którego głównym bohaterem jest św. Józef.

Czytaj także >>> Ta, która spotkała Go pierwsza. Maria Magdalena w „The Chosen” i „Pasji”

„Lepiej wierzyć w cuda niż nie”

Rafał Zawierucha w filmie „Opiekun” wciela się w postać mężczyzny, którego małżeństwo przechodzi kryzys. Dzięki pewnym zdarzeniom odkrywa w jak niezwykły sposób św. Józef działa także w jego życiu. To nie jest zwykła historyjka. Nawet zwyczajne skierowanie swoich myśli w kierunku świętego Józefa już może powodować cuda. A ja wierzę w cuda. W ogóle uważam, że lepiej wierzyć w cuda niż w nie nie wierzyć! – przyznał aktor w rozmowie z Aleteią.

Reklama

„Wychodzę z założenia, że co dobrego ma do mnie przyjść, to prędzej czy później i tak przyjdzie, jeśli jest w planie Stwórcy. Ja jako osoba wierząca już wielokrotnie tego doświadczyłem i nie wstydzę się o tym mówić” – dodał.

Aktor wyznał w innym wywiadzie, że w jego życiu takim cudem było spotkanie z Quentinem Tarantino, po którym dostał propozycję zagrania w jego filmie, o którym wspomnieliśmy wyżej: „Pewnego razu w Hollywood”. „To było chyba w planie Boga” – mówi aktor.

Czytaj także >>> „O Najświętsza twarzy mego Pana”. Piękne wykonanie Roksany Węgiel

Reklama

„Nowy człowiek, od samego początku”

22 października 2022 r. Rafał Zawierucha poślubił swoją miłość Beatę Woźnicką. Aktor deklarował w wielu wywiadach, że chce z nią spędzić resztę swojego życia. Niedawno urodziła się ich córeczka. Poinformował o tym swoich fanów na Instagramie słowami: „Miłość przynosi owoce. Te, których nie widać gołym okiem są w nas, by dojrzeć i byśmy mogli nimi się dzielić. W moim życiu kolejny owoc przyszedł na świat. Z niepowtarzalnej miłości. Nowy człowiek, od samego początku. Kochamy Cię córeczko i będziemy zawsze z Tobą”.

Dziękuję mojej ukochanej żonie, że przez ten trud przeszła by dać nowe życie! Świat oszalał – gwiazdy na nowo się ułożyły na moim niebie. Wartości jeszcze mocniej osadziły się we mnie. Tych przeżyć i Wam wszystkim życzę. Odkrycia, że wszystko inne jest właściwie – pyłkiem na wietrze” – dodał.

źródła: aleteia, interia,

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę