Kariera Blogera – warsztaty

Nie wystarczy skupić się tylko na dobrym temacie i technicznych aspektach pisania. Jednak gdy już opanuje się te sztukę, blogowanie może stać się przedsionkiem zawodowego dziennikarstwa. Swoim doświadczeniem przekona o tym na warsztatach "Kariera Blogera" Karolina Sarniewicz. Zapraszamy na spotkanie do Warszawy!

Reklama

Warsztaty „Kariera Blogera” odbędą się w sobotę, 9 kwietnia, o godzinie 14 w namiocie Stacji7.pl na warszawskim Placu Zamkowym. Poprowadzi je blogerka i dziennikarka Karolina Sarniewicz.


 Zobacz pełny program spotkań w namiocie Stacji7 w czasie Targów!


W czasie spotkania będziemy zastanawiać się nad tym, jak konstruować tekst, gdzie szukać tematów oraz jak zacząć pisać zawodowo i przygotować się do pracy dziennikarza. Nie zabraknie również porad odnośnie różnic między pisaniem do Internetu i prasy oraz odnośnie tzw. zadań niewykonalnych – a takim może być chociażby wywiad z piratami.

Reklama
Reklama

Wyjątkowości dodaje warsztatom fakt, że do ćwiczeń wykorzystane zostaną teksty blogerów Stacji7.pl – Karolina Sarniewicz właśnie od Blogowni zaczęła swoją dziennikarską karierę. Na spotkanie warto wziąć ze sobą coś do pisania.

Karolina Sarniewicz jest z wykształcenia filologiem włoskim. Od ponad roku publikuje na łamach magazynu Polska The Times. W maju 2016 r. ukaże się debiutancka książka Sarniewicz pt. „Zróbmy Raban! Niezbędnik na Światowe Dni Młodzieży” (wyd. Znak). Pisanie zaczęła od sztuk teatralnych, a zdobytą dramaturgiczną „wiedzę” i doświadczenie teatralne z Ogniska Teatralnego „U Machulskich” zaczęła w końcu przenosić na reportaż – jeden z jej dwóch ulubionych rodzajów tekstu. Od roku 2013 była blogerką i współpracowniczką Stacji7.pl – od tego czasu na stałe zajęła się dziennikarstwem.


Zapraszamy na facebookowe wydarzenie Targów Wydawców Katolickich

Reklama
Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę