Nasze projekty

„Chcemy pomóc osobom, które zmagają się ze stresem, lękiem i zamartwianiem się”. Instytut Wspierania Rozwoju zaprasza na warsztaty!

Instytut Wspierania Rozwoju zaprasza na warsztaty! Tematyką pierwszych z nich jest "uwolnienie się z pułapki myśli". Natomiast drugie skierowane są do rodziców, pragnących wspierać swoje dzieci w harmonijnym rozwoju. Zapisy trwają do 26 września!

Zdjęcie ilustracyjne/ fot. Jason Goodman/unsplash.com

Instytut Wspierania Rozwoju zaprasza na warsztaty! Tematyką pierwszych z nich jest poznanie opartych na najnowszych badaniach naukowych sposobów na wyrwanie się ze spirali lęku, stresu oraz zamartwiania się i życia wreszcie z w sposób zgodny ze swoimi marzeniami. 

Warsztaty pt. „Uwolnij się z pułapki myśli” odbędą się w dniach od 1 do 2 października, a poprowadzą je: Joanna Szczepanik – psycholog, certyfikowany coach, w pracy wspiera klientów w radzeniu sobie z trudnościami życiowymi, towarzyszy w poszukiwaniu ich własnej drogi życiowej i odkrywaniu nowych możliwości oraz Mariusz Czaja – certyfikowany coach, absolwent Szkoły Profesjonalnego Coachingu, Szkoły Liderów i Studium Zarządzania i Biznesu UJ, za swoją misję uważa wspieranie ludzi w tym, aby żyli pełnią życia, to znaczy mieli dostęp do życiowej energii oraz pełny, autentyczny i wspierający kontakt ze sobą i z innymi osobami. Zapisy na warsztaty trwają do 26 września, poprzez formularz znajdujący się >>>TUTAJ>>>.

mat. prasowe

Drugie warsztaty skierowane są do rodziców, chcących wspierać swoje dzieci w harmonijnym rozwoju, poprawić komunikację i relacje w swojej rodzinie i świadomie budować w niej trwałe więzi. Te warsztaty  to cykl  6 spotkań (4.10, 11.10, 18.10, 25.10, 8.11, 15.11), mających charakter praktyczny. Uczestnicy będą ćwiczyć i wymieniać się doświadczeniami w grupie maksymalnie 10 osób. Zapisy na warsztaty trwają do 26 września, poprzez formularz znajdujący się >>>TUTAJ>>>.

Reklama

Poprowadzą je: Aleksandra Krząstek – doświadczona terapeutka, pracująca z osobami dorosłymi, parami i rodzinami oraz Danuta Zdaniewicz – pedagog, nauczyciel, coach rodzicielski. 

mat. prasowe

Organizujemy nasze warsztaty, bo chcemy pomóc osobom, które zmagają się ze stresem, lękiem i zamartwianiem się. Kierujemy je do wszystkich, którym te zmagania przeszkadzają w życiu pełnią życia i realizowaniu tego, co jest dla nich naprawdę ważne – podkreśla Mariusz Czaja, coach i dyrektor Instytutu Wspierania Rozwoju.

Misją IWR jest wspieranie osób w wykorzystywaniu przez nie w pełni talentów, potencjału czy zdolności. Chcemy pomagać im w rozwiązywaniu problemów i przezwyciężaniu kryzysów psychologicznych, które im w tym przeszkadzają, jak również inspirować do zmian, które pozwolą im rozwijać się i wzrastać, zarówno w sferze osobistej, jak i zawodowej – zapewniają organizatorzy.

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę