Powstaje polska wersja hymnu ŚDM w Lizbonie. Będą zdalne przesłuchania

Powstaje oficjalna polska wersja Hymnu Światowych Dni Młodzieży w Lizbonie. W kwietniu odbędą się zdalne przesłuchania, do których zostaną zaproszeni przedstawiciele młodych z polskich diecezji biorących udział w projekcie.

Flickr.com/ŚDM

Pod patronatem Krajowego Biura Organizacyjnego Światowych Dni Młodzieży Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej we współpracy z Instytutem Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie podjęło się przygotowania polskiej wersji Hymnu Światowych Dni Młodzieży w Lizbonie w 2023 r. Aranżację muzyczną przygotuje Hubert Kowalski, kompozytor, producent muzyczny.

W kwietniu odbędą się zdalne przesłuchania, do których zostaną zaproszeni przedstawiciele młodych z polskich diecezji biorących udział w projekcie. W teledysku prezentującym hymn rozpoznamy miejsca związane ze św. Janem Pawłem II, inicjatorem Światowych Dni Młodzieży. Prezentacja planowana jest w lipcu tego roku, przy okazji 5. rocznicy ŚDM w Krakowie. Całość projektu koordynować będzie ks. Sebastian Kowalczyk, Archidiecezjalny Duszpasterz Młodzieży z Krakowa.

Szczegóły będą publikowane na bieżąco na stronie www.lizbona2023.pl oraz w social mediach Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej, a także Krajowego Biura Organizacyjnego ŚDM.

Reklama
Reklama

ag/lizbona2023.pl/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę