Nasze projekty

Nuty Nadziei – koncert na rzecz prześladowanych chrześcijan

Znakomici polscy artyści zaśpiewają i zagrają dla chrześcijan prześladowanych na Bliskim Wschodzie.

"Nuty nadziei" to koncert, którego celem jest bezpośrednia pomoc cierpiącym i prześladowanym i przypomnienie nam samym, w jak trudnej sytuacji znajdują się nasi bracia w Syrii i Iraku. Przyzwyczailiśmy się do codziennych wiadomości i obrazów z tamtego rejonu, pełnych okrucieństwa, bólu i cierpienia. Nie mogąc pomóc, odwracamy nasze oczy od trudnej sytuacji. Nie chcemy jednak trwać w poczuciu beznadziei i bezsiły. Ten koncert ma być wyrazem naszej wiary w to, że nawet drobne rzeczy, które czynimy rozprzestrzeniają dobro i mogą zmniejszyć zło i ból, którego doświadczają nasi prześladowani bracia.

 

Każdy może ofiarować to, co ma: chwilę modlitwy, dobrą myśl, a także uczynić jakiś materialny gest. Nasi artyści postanowili ofiarować swój czas i talent – mówi autor inicjatywy, Marcin Pospieszalski.

Reklama

 


Koncert odbędzie się 20 stycznia w klubie PALLADIUM w Warszawie o godz. 19


 

Reklama

wystąpią:

 

2 TM 2,3

Reklama

(legendarna grupa rocka chrześcijańskiego, czyli sekcja “Luxtorpedy” + Lica, Maleo i Budzy)

 

Adam Nowak z zespołu 1,2,3

 

Jan Trebunia Tutka

 

Maleo Reggae Rockers

 

New Life' m

(jeden z najważniejszych zespołów muzyki chrześcijańskiej w Polsce)

 

Mate.o 

 

Fabryka i projekt "Kto ty jesteś" a w nim Marika, Lilu i dzieci

 

 

 

Organizatorem koncertu jest Fundacja Niepodległości, partnerem inicjatywy jest Caritas Polska. Biletem  wstępu na koncert będzie okazanie dowodu wpłaty na konto Caritas PL 77 1160 2202 0000 0000 3436 4384 z dopiskiem IRAK. Zebrane środki przeznaczone zostaną na rzecz kilkuset irackich rodzin chrześcijańskich, które z powodu prześladowań schroniły się w Libanie, gdzie przebywają pod opieką libańskiej Caritas.

 

Wpłaty można dokonać również na konto fundacji 'SOS dla Życia" która zajmuje się pomocą chrześcijanom na bliskim wchodzie.

 

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę