Nasze projekty

W weekendy „ćwierkamy” razem z duchownymi

Do naszej akcji #JutroNiedziela, przygotowującej do niedzielnej liturgii, przyłączył się popularny kanał twitterowy Duchowni online (@duchowni).

Reklama

W weekendy

Weekendowe ćwierkanie – #JutroNiedziela i #kazanie

Chcemy, aby podczas niedzielnej Mszy świętej nasi followersi słuchali czytań biblijnych z większym zrozumieniem i dłużej się nad nimi zastanowili – podkreślają @duchowni, którzy zrzeszają "ćwierkających" duchownych, a na Twitterze zasłynęli, m. in. akcją #BożeCiało.

Reklama
Reklama

 

@Duchowni (ponad 2,5 tys. followersów) w każdą sobotę będą publikować tweety, oznaczone hashtagiem #JutroNiedziela oraz #kazanie, zawierające analizę niedzielnych czytań i psalmu oraz fragmenty kazań.

Dołączcie do nas!

Reklama
Reklama

 

Cieszymy się, że cykl #JutroNiedziela, prowadzony na łamach Stacji7.pl przez ks. Przemysława Śliwińskiego i ks. Marcina Kowalskiego od Wielkiego Postu 2014, zyskuje na popularności. Jednocześnie gorąco zachęcamy każdego naszego czytelnika, by przyłączył się do akcji #JutroNiedziela. Podzielcie się z nami na Twitterze Waszymi przemyśleniami dotyczącymi niedzielnych czytań.

 

Reklama

Polecamy też subskrypcję newslettera, dzięki któremu nie ominie Was potężna dawka wiedzy nt. niedzielnej liturgii Słowa.

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite