Krótki (nie)podręcznik budowania związku

Czy jest przepis na miłość? To jedno z pytań, które stawia w "Balladach i romansach" o. Adam Szustak OP. Co ciekawe, stawia je dopiero jako ostatnie w książce.

Reklama

Ostatni dzień przedsprzedaży „Ballad i romansów”, to szansa na zakup książki w promocyjnej cenie. 10 lipca rozpocznie się wysyłka pierwszych egzemplarzy. „Ballady i romanse” czyli „Krótki (nie)podręcznik budowania związku” można dodatkowo zamówić w wybranym przez siebie kolorze – ciemnoszarej okładce lub z dodatkową białą obwolutą.

Ta książka to sprawdzony pomysł na prezent – dla zakochanych, narzeczonych i małżonków, ale też dla tych, którzy jeszcze szukają prawdziwej miłości. W „Balladach i romansach” o. Adam Szustak bierze bowiem pod lupę podstawowe pojęcia dotyczące miłości i przygląda się jej etapom, od „singla” i szukania miłości, po etap wejścia w miłość “na serio”, przypieczętowany przysięgą małżeńską. Podpowiada też, jak mądrze skorzystać z czasu randkowania i narzeczeństwa, by zbudować bliską, zdrową i fascynującą relację na całe życie. Znajdują się tu także bardzo praktyczne porady dotyczące organizacji wesela.

To nie wszystko. Dla tych, którym zależy na pięknej mszy ślubnej, w książce znalazło się także miejsce na wskazówki liturgiczne. Poza kilkoma sugestiami dotyczącymi przygotowania mszy, dołączone zostały wszystkie czytania z lekcjonarza ślubnego.

Reklama

Czy ta książka pomoże znaleźć miłość? Być może. A czy istnieje sprawdzony przepis na miłość? Takie pytanie o. Adam Szustak stawia już na sam koniec książki. Daje też odpowiedź, która może nie zaskakuje, ale na pewno inspiruje do podjęcia dobrych decyzji.

PRZEDSPRZEDAŻ TYLKO DO 9 LIPCA

 

Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę