Nasze projekty

Ida Nowakowska: Czuję się niezwykłą szczęściarą, bo mam miłość Pana Boga

Ida Nowakowska niejednokrotnie podkreślała, że wiara jest ważnym elementem jej życia. Na potrzeby specjalnego nagrania, które umieścił w serwisie YouTube ksiądz z Parafii Miłosierdzia Bożego w Gostyninie, dziennikarka TVP opowiedziała swoje świadectwo.

O Idzie Nowakowskiej w ostatnim czasie zrobiło się szczególnie głośno za sprawą jej ciąży. Dziennikarka podczas emisji programu Pytanie na śniadanie podzieliła się z widzami wiadomością o stanie błogosławionym, a wkrótce na swoich social mediach ogłosiła, ze spodziewa się chłopca.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Reklama
Reklama

Post udostępniony przez Ida Nowakowska Herndon (@idavictoria)

Dziennikarka TVP niejednokrotnie podkreślała swoją wyjątkową więź z Bogiem, a w filmie dla Parafii Miłosierdzia Bożego w Gostyninie, w szczególny sposób wyraziła relację, która buduje jej życie i jest źródłem prawdziwej miłości. Chciałabym powiedzieć kilka słów, bo czuję się niezwykłą szczęściarą, bo mam miłość Pana Boga w sercu i codziennie przypominam sobie o tym. Miałam wiele sytuacji, gdzie problem był bez wyjścia, nie było w tym „człowieczej” nadziei, a potem Pan Bóg mi pokazywał, że tak miało być, że wszystko jest po coś, że on ma plan – powiedziała Ida.

Reklama
Reklama

Ida Nowakowska zwróciła także uwagę, że Bóg ma wobec niej i każdego człowieka określone plany.  Według niej, wystarczy zawierzyć się Bogu i trwać. Nie jest to łatwe wbrew pozorom, łatwiej powiedzieć niż zrobić i czynić tak codziennie, ale postanowiłam sobie jakiś czas temu, szczególnie po śmierci mojego taty, że zawierzę swoje życie w stu procentach Panu Bogu. Od tego czasu najmniejszy problem wydaje się niczym, bo wiem, że mam Pana Boga za sobą i on tak to zaplanował, żebym przez ten problem przeszła i nauczyła się czegoś tak, jak on chciał – dodała.

Dziennikarka zwróciła uwagę na to, że  wiara to przede wszystkim narzędzie pokonywania zła, ale także źródło nadziei. Jesteśmy tak skonstruowani, że codziennie zapominamy o tej najpiękniejszej rzeczy, o naszej pięknej, wspaniałej wierze. Możemy naprawdę zwyciężać zło dobrem i to jest przepiękne narzędzie, przepiękny miecz. Życzę Wam wszystkim, żebyście nie szli z Chrystusem, tylko żebyście z nim biegli, biegli za rękę i dobiegniemy wspólnie do tego Królestwa Bożego, które jest nam obiecane. 

Reklama

 

 

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę