Nasze projekty

Zagubione czuwanie. Muzyczna modlitwa na wigilię Uroczystości Niepokalanego Poczęcia

"Zapis intymnych modlitw, szeptów i wzruszających nut nocnego czuwania w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach". Tak o najnowszym projekcie Mostu do Nieba pisze Grzegorz Kiciński z Fundacji Aniołów Miłosierdzia. "Zagubione czuwanie" to 5-częściowy wieczór modlitewny, z muzyką w wykonaniu Agnieszki i Piotra Cudzichów.

Reklama

„Zagubione czuwanie” to zaproszenie do przygotowania do Uroczystości Niepokalanego Poczęcia, które przypadnie 8 grudnia. Jak pisze o tym nagraniu Grzegorz Kiciński, jest to pięć krótkich odcinków „w których Agnieszka Cudzich, Piotr Cudzich i Grzegorz z Łukowa próbują wypowiedzieć i wyśpiewać smutki i tęsknoty naszych czasów”.

Wigilia Niepokalanego Poczęcia. Początek nowej Nadziei dla każdej chwili świata – tego w pięknych szatach, z wielkimi armiami, internetem i politycznymi szachami oraz tego zamkniętego w czterech kątach – między zlewem a pralką, przy biurku zawalonym papierami, z biedą zduszoną w kieszeni, łkającą nocami w łazience. Początek nowej Nadziei ma swoje źródło – ukryło się w łonie kobiety, która zaufała dobroci Boga. Bez warunków wstępnych, z horyzontem wiary, bez racjonalnych podpórek i materialnych zabezpieczeń. Niepokalane Poczęcie – owoc ukrycia w miłości.

W wigilię Uroczystości Niepokalanego Poczęcia warto w domowym zaciszu spędzić kilka chwil na modlitwie z Jezusem i Jego Matką. W czuwaniu pomogą nagrania przygotowane przez Most do Nieba.

Reklama

Reklama

CZĘŚĆ V UKAŻE SIĘ 8 GRUDNIA

Reklama

 

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę