Nasze projekty

Biblia wg ks. Pawlukiewicza: Jonasz

Czy nie uciekamy od tego, co obraliśmy za naszą drogę, nasz obowiązek?

Reklama

Pan Bóg chce nas obudzić. Przychodzi kolega, mówi do mnie, do Ciebie: „Żle się zachowałeś, wiesz w ogóle ostatnio coś się z Tobą dzieje, jesteś arogancki.” My oczywiście odpowiadamy: „Coś się czepiasz.” A to jest próba obudzenia nas ze snu.

Jednym z najważniejszych zadań w życiu człowieka jest odnalezienie swojego powołania, co nie raz jest dużym problemem. Gdy jednak już je odnajdziemy, czy robimy wszystko, aby dobrze je wypełniać? Czy nie uciekamy od tego, co obraliśmy za naszą drogę, nasz obowiązek? Pochłaniają nas inne rzeczy, które wydają się ciekawsze i zapominamy o tym, co najważniejsze. W kolejnym odcinku serii “Biblia według ks. Pawlukiewicza”, realizowanej przez Radio Warszawa o trwaniu w swoich postanowieniach, na modlitwie oraz o byciu sobą.

Reklama
Reklama

„Biblia według księdza Piotra Pawlukiewicza” to autorski wybór tematyczny fragmentów audycji “Księga” emitowanych na antenie Radia Warszawa. Audycja nagrywana z Pawłem Kęską i ks. Pawlukiewiczem w latach 2014-2017, zawierała komentarze do niedzielnych czytań biblijnych.

Kolejne odcinki cyklu będą publikowane w każdą niedzielęponiedziałekśrodę i piątek na kanale YouTube Radia Warszawa oraz na portalu Stacja7.pl.

Reklama
Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę