4-letnia dziewczynka zginęła w ataku. Chwilę wcześniej jej mama wrzuciła nagranie, jak wracają do domu

Czteroletnia Liza wracała z mamą z zajęć logopedycznych, kiedy na ich rodzinną Winnice spadły rosyjskie rakiety. Dziewczynka zginęła na miejscu. Kilka godzin wcześniej kobieta wrzuciła do sieci filmik, na którym widać uśmiechniętą Lizę pchającą wózek. Ten sam, w którym później zginęła.

fot. hromadske/Twitter.com

Mała Liza z mamą wracały do domu. Kobieta postanowiła nagrać i wrzucić do sieci zaledwie dziewięciosekundowy filmik, na którym razem z córką uśmiechają się i radośnie rozmawiają. „Dokąd idziemy, kochanie, do Ałły?” – pyta Lizę mama. Nagranie opublikował portal Hromadske.

Dwie godziny później ten sam wózek – czarno-różowy – pojawi się na strasznym zdjęciu pod straszną wiadomością: w środku dnia na centrum Winnicy spadły rosyjskie rakiety. Dziewczynka, która była w wózku, zginęła na miejscu. Jej mama jest w ciężkim stanie i została hospitalizowana. Oderwało jej nogę. To ta sama mama i córka ze szczęśliwego wideo sprzed kilku godzin zanim doszło do rosyjskiego ataku – opisuje portal Hromadske.

Reklama
Reklama

Dziś nasze serca krwawią, a oczy są pełne łez, bo nasza wielotysięczna rodzina straciła jednego ze swoich (…). Naszą malutką Lizę – napisała kilka godzina po ataku na swoim facebooku ukraińska organizacja charytatywna „Syndrom Downa”. Jak napisano, wracały one do domu z zajęć logopedycznych.

W czwartkowym ataku rakietowym na Winnicę, miasto położone w środkowej Ukrainie zginęło co najmniej 23 osoby, w tym także troje dzieci. Pięcioro rannych znajduje się w stanie krytycznym.

pa, tvn24.pl/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę