Nasze projekty

Niedziela jest dla nas!

"Nie mogę się doczekać". Czego? Niedzielnej mszy! "Zawsze jestem na czas". Gdzie? W kościele!

Reklama

Niedziela to nie jest zwykły dzień wolny. To Dzień Pański, czas celebracji, do którego warto się dobrze przygotować i uczcić z godnością.

 

"Zawsze jestem na czas", bo kto chciałby oglądać finał Ligi Mistrzów od piętnastej minuty? A przecież podczas Mszy Świętej dzieją się o wiele ważniejsze rzeczy niż na zielonej murawie! "Nie mogę się doczekać" pójścia do kościoła, bo chodzę tam, by wiedzieć, jak żyć – choć jestem ambitny i chcę być kompetentny, nie pozjadałem wszystkich rozumów i kurs życiowy wyznacza mi Słowo Boże.

Reklama

Niedziela jest dla nas!

Takie spotkanie wymaga zaangażowania, nie wystarczy samo siedzenie w ławce. Słucham, odpowiadam, myślę, mam świadomość tego, co się dzieje, a każde z tych działań ukierunkowane jest na Tego, który mnie na Eucharystię zaprosił.

 

Reklama

Na mszy staram się więc być obecny ciałem i duchem, jak podczas najważniejszych rozmów oraz dobrze ubrany, jak na randce z ukochaną. Jestem katolikiem i chcę, by Msza Święta była centrum mojego życia. Dlatego na niedzielne msze chodzę przygotowany, by moc Słowa Bożego nie została zakłócona marnym nagłośnieniem czy słabością ludzkiego głosu. Niedziela jest dla nas – dla mnie, dla Ciebie i Pana Jezusa Chrystusa!

 

>>> Kliknij, jeśli chcesz dobrze przygotować się do Mszy Świętej <<<

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite