Nasze projekty

Biblia wg ks. Pawlukiewicza: Rozmnożenie chleba

Jedyny głód, jaki powinniśmy odczuwać to głód serca, głód miłości.

Reklama

Nie ma prawdziwej miłości, która by nie pochodziła od Boga. Bóg karmi miłością. Jednym z wymiarów miłości jest dojrzałość.

Przeróżne diety, nowe smakołyki, kuchenne eksperymenty. To wszystko nie ma w sobie nic złego dopóki znajdujemy umiar. W dzisiejszym świecie mało kto zna uczucie głodu. Nie musimy martwić się tym, czy mamy kawałek chleba na śniadanie, bo jest on dostępny praktycznie wszędzie. Pytanie czy my traktujemy go z szacunkiem zdając sobie sprawę, jak ważną rolę odgrywa w naszym życiu i wierze. O prawdziwym głodzie miłości, który zaspokoić może tylko Bóg w dzisiejszym odcinku serii “Biblia według ks. Pawlukiewicza”, realizowanej przez Radio Warszawa:

Reklama
Reklama

„Biblia według księdza Piotra Pawlukiewicza” to autorski wybór tematyczny fragmentów audycji “Księga” emitowanych na antenie Radia Warszawa. Audycja nagrywana z Pawłem Kęską i ks. Pawlukiewiczem w latach 2014-2017, zawierała komentarze do niedzielnych czytań biblijnych.

Kolejne odcinki cyklu będą publikowane w każdą niedzielęponiedziałekśrodę i piątek na kanale YouTube Radia Warszawa oraz na portalu Stacja7.pl.

Reklama
Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę