Nasze projekty

Studia w sercu Krakowa. Wirtualne Dni Otwarte na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II

"Otwieramy przed Tobą nasze wirtualne drzwi, byś już teraz mógł poczuć atmosferę studiów w sercu Krakowa" - piszą organizatorzy Wirtualnych Dni Otwartych na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie, które odbywają się w dniach 17 i 24 kwietnia 2021 r.

Wirtualne Dni Otwarte mają na celu pokazać różnorodną ofertę uczelni a także pomóc absolwentom szkół średnich w wyborze przyszłego kierunku studiów. Podczas dwóch dni spotkań będzie można m.in. wziąć udział w ciekawych spotkaniach z przedstawicielami kierunków studiów oraz w warsztatach, które poprowadzą doradcy zawodowi z Biura Karier uniwersytetu. Na zakończenie odbędzie się tzw. „Kawa z BONEM” czyli prezentacja oferty Biura ds. Osób z Niepełnosprawnościami i Interdyscyplinarnego Centrum Poradnictwa. Przy stolikach w kawiarni uczelnianej zasiądą: psycholog, pedagog specjalny, specjalista ds. adaptacji materiałów dydaktycznych, asystent dydaktyczny. Spotkanie będzie tłumaczone także na Polski Język Migowy.

Dni Otwarte odbywają się w dniach 17 i 24 kwietnia 2021 roku. Szczegółowy plan oraz poszczególne tematy spotkań można znaleźć TUTAJ oraz na stronie internetowej uniwersytetu.

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie (dawniej Papieska Akademia Teologiczna w Krakowie) przejął tradycje zasłużonego dla kultury narodu i Kościoła w Polsce Wydziału Teologicznego Jagiellońskiej Wszechnicy i kontynuuje to dziedzictwo wieków pod opieką świętego Jana z Kęt, świętej Jadwigi Królowej oraz świętego Józefa Sebastiana Pelczara. Uniwersytet prowadzi swą działalność naukowo-dydaktyczną na sześciu wydziałach: Filozoficznym, Historii i Dziedzictwa Kulturowego, Nauk Społecznych, Prawa Kanonicznego Teologicznym i zamiejscowym – Teologicznym Sekcja w Tarnowie.

Reklama
Reklama

mat. prasowe, zś/Stacja7

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę