Nasze projekty
Reklama
Zdjęcie ilustracyjne | Fot. Freepik

Ukończyła najwięcej kierunków studiów! Jest rekordzistką

Pani Dorota ukończyła największą ilość kierunków na uczelniach wyższych i ustanowiła nowy rekord Polski. Co motywuje ją do nauki?

Pani Dorota Monika Zwierzyńska-Symonajc ma 48 lat i pochodzi z Białegostoku. Ukończyła studia licencjackie, kierunki magisterskie, podyplomowe, obroniła także doktorat! Wśród jej dorobku naukowego jest także wiele wyróżnień i dyplomów. A do tego należy dodać, że… wciąż studiuje!

CZYTAJ>>> Jadwiga Zamoyska. Kobieta, która wiedziała jak ułatwić sobie życie i nie zmarnować ani minuty!

Polka, która pobiła rekord najwięcej ukończonych kierunków studiów

Pani Dorota z pewnością spełniłaby się jako coach motywacyjny do nauki albo doradca kierunków studiów! Pierwsze studia ukończyła w wieku 24 lat i otrzymała tytuł magistra Filologii Polskiej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.

Reklama

Pani Dorota może się pochwalić 10 dyplomami ukończenia studiów z tytułem magistra, jednym dyplomem studiów licencjackich oraz 17 dyplomami studiów podyplomowych. Wśród jej naukowego dorobku możemy wyróżnić również uzyskanie stopnia doktora oraz ukończenie Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Olsztynie. Tylko do 2022 roku Pani Dorota ukończyła aż… 28 kierunków studiów!

ZOBACZ>>> Jak się uczyć, żeby zdać

Kierunki studiów, jakie ukończyła rekordzistka Polski

Jakie kierunki studiów ukończyła Pani Dorota? Są one ściśle związane z pierwszymi studiami, jakie ukończyła – filologią polską. Na jej dyplomach studiów magisterskich widnieją kierunki: Psychologia, Socjologia, Pedagogika, Prawo, Kryminologia, Bezpieczeństwo Wewnętrzne, Administracja, Filologia Polska, Filologia Angielska, Filologia Rosyjska.

Reklama

W ciągu 22 lat Pani Dorota ukończyła także studia podyplomowe z kierunków: Seksuologia Kliniczna, Psychologia Transportu, Negocjacje i Mediacje, Dietetyka, Socjoterapia, Terapia Pedagogiczna, Doradztwo Zawodowe, Kryminalistyka w Procesie Karnym, Bezpieczeństwo Antyterrorystyczne, Dziennikarstwo, Bibliotekoznawstwo i Informacja Naukowa, Nauczanie Filozofii i Etyki, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi z Elementami Coachingu Menedżerskiego, Zarządzanie Bezpieczeństwem i Higieną Pracy, Zarządzanie i Administracja, Kadry i Płace w Praktyce Organizacji, Rachunkowość i Controlling Finansowy.

ZOBACZ>>> Jak nie zmarnować czasu na studiach?

Polska, naukowa rekordzistka zdobyła także liczne nagrody i wyróżnienia

Pani Dorota osiągnęła także wiele nagród! W jej naukowym dorobku możemy podziwiać liczne wyróżnienia: Honorowe Dyplomy Rektora Uniwersytetu w Białymstoku, Dyplom Dziekana Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku za ukończenie studiów na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku z bardzo dobrymi wynikami w nauce. Otrzymała również Rekomendacje szkół wyższych jako osoby godnej polecenia do podjęcia pracy w zakresie ukończonych studiów.

Reklama

Rekordzistka Polski o motywacji do nauki

Pani Dorota w rozmowie z portalem biurorekordów.pl opowiada, że jej pasją jest z psychologią. Jak podkreśla, kształcenie się na kolejnych kierunkach pozwala jej lepiej zrozumieć drugiego człowieka. Moją pasją jest uczyć się, rozwijać w wielu kierunkach, co w połączeniu z drugą pasją, jaką jest psychologia, daje mi dużo większe możliwości pomagania drugiej istocie, czy to człowiekowi, czy zwierzęciu.

Dodatkowo, Pani Dorota nie ukrywa, że po prostu… uwielbia się uczyć! Trudno wyjaśnić pasję, a nauka, studiowanie, to po prostu moja pasja. I to taka, która nie pozwala mi się zatrzymać. Cały czas zdobywam nową wiedzę i daje mi to bardzo dużo satysfakcji – mówiła dla Telewizji TVP3 Olsztyn.

biurorekordow.pl, kobieta.rp.pl/Stacja7

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę