Nasze projekty

Msza św. dla stypendystów Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” [TRANSMISJA]

Jan Paweł II jest patronem Fundacji założonej w 1999 roku po papieskiej pielgrzymce do Ojczyzny. Eucharystii, która rozpocznie się o godz. 20:30 w kaplicy Domu Rekolekcyjno-Formacyjnego na Bielanach w Warszawie, będzie przewodniczył kard. Kazimierz Nycz.

– Setna rocznica urodzin św. Jana Pawła II to dobra okazja, by wyrazić jedność naszej wspólnoty – podkreśla ks. Paweł Walkiewicz. 

W dniu setnych urodzin Papieża Polaka Mszę św. wraz z metropolitą warszawskim będą koncelebrowali księża z zarządu Fundacji: ks. Dariusz Kowalczyk i ks. Paweł Walkiewicz. Obecny będzie też wiceprzewodniczący Marek Zdrojewski, pracownicy biura Fundacji oraz stypendyści z warszawskiej wspólnoty. Zaproszeni zostali także rodzice stypendystów.

Reklama
Reklama

Uczestnicy Eucharystii będą duchowo jednoczyć się także z darczyńcami i całym środowiskiem związanym z Fundacją “Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Modlitewne spotkanie zakończy wspólne odśpiewanie “Barki” o godz. 21.37.

Obecnie warszawska wspólnota stypendystów Fundacji “Dzieło Nowego Tysiąclecia” skupia ok. 150 studentów i kilkudziesięciu licealistów. W kaplicy będzie mogło uczestniczyć we Mszy św. jedynie 20 osób, dlatego Msza święta będzie transmitowana na kanale You Tube Archidiecezji Warszawskiej.

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite