Nasze projekty

Obudzimy rano twoją duszę

Kto z was nie marzył by być obudzonym przez ćwierkające ptaki? Taka okazja nadarzy się jeszcze przed Świętami. To będzie niezwykła pobudka i niezwykłe ćwierkanie. Wzięliśmy sobie do serca wołanie św. Pawła: „Teraz nadeszła dla was godzina powstania ze snu” (Rz 13, 11). My – to znaczy @duchowni na TT.

Reklama

Ostatnie dni Adwentu, to czas kiedy żyjemy w niezłym rozdwojeniu, chodź kalendarz wskazuje, że „jeszcze nie”, wszystko wkoło – media, sklepy, ulice – krzyczy: „już Święta”. Nie wiemy, czy jeszcze i jak czekać na Narodzenie Pana. Dlatego na ten finałowy tydzień przygotowujemy niezwykłą akcję na Twitterze.

 

Ekipa „duchowni online” – czyli ci, którzy odkryli nowe media jako narzędzie ewangelizacji – wyśle pobudzające tweety, byś nie zapomniał na Kogo w tych dniach naprawdę czekamy. Wystarczy zacząć obserwować nasze konto. Do współpracy z nami zaprosiliśmy kilkudziesięciu kapłanów, zakonników oraz sióstr zakonnych.

Reklama
Reklama

Od 17 do 24 grudnia będziemy chcieli obudzić użytkowników Twittera do adwentowego czuwania oraz duchowego przygotowania się na święta Bożego Narodzenia. Każdego dnia, tylko rano, między 6.00 a 9.00 będziemy przesyłać tweety, które mają obudzić przede wszystkim nasze dusze.

 

Tym, którzy duchowo przespali pierwszą część Adwentu, chcemy dać znak, że jest jeszcze trochę czasu, który warto dobrze wykorzystać.

Reklama
Reklama

 

Tych, którzy do Świąt przygotowują się tylko „na ciele”, chcemy zachęcić, by pomyśleli też o duszy.

 

Reklama

Tych wreszcie, którzy przygotowując się duchowo do Bożego Narodzenia, przeżywają moment znużenia lub zniechęcenia, chcemy pobudzić do wierności i wytrwałości.

 

Startujemy już 17 grudnia o świcie. Nie prześpij takiej okazji.


Twitter: @duchowni


Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę