Nasze projekty

Straszna Książka o. Adama Szustaka już jest!

Najstraszniejsze wizje, proroctwa, sny, symbole, apokalipsa genialnie wyjaśnione przez ojca Adama Szustaka i księdza Marcina Kowalskiego. Wszystko to znajdziecie w naszej najnowszej "Strasznej Książce"

Reklama

Najnowsza książka popularnego duszpasterza, twórcy kanału Langusta na Palmie, ojca Adama Szustaka, dominikanina, jest próbą dotarcia do Prawdy, która może zmieniać ludzkie serca. Do współpracy zaprasza po raz pierwszy znakomitego biblistę, ks. Marcina Kowalskiego. Ich dialog i polemika na temat spraw ostatecznych nie pozwoli Ci się oderwać od lektury. Każdego dnia będziesz chciał wracać źródła, które pomaga przetrwać walkę o życie.

Najstraszniejsze wizje, proroctwa, sny, symbole, apokalipsa – od wieków intrygują miliony ludzi na świecie, wierzących w Boga i niewierzących. Interpretacji są miliardy, Prawda jest tylko jedna.

 

Zajrzyj do Strasznej Książki: 

 

Reklama
Reklama

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”9″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”1″ template=”/var/www/clients/client1/web1/web/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/imagebrowser-exif.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Straszna Książka powstała na podstawie Strasznych Rekolekcji. W ostatnim odcinku drugiej serii książkę zapowiadał ojciec Adam Szustak:

 

Reklama
Reklama

 

 

Straszną Książkę możesz zakupić w naszym sklepie Dobroci.pl – przedsprzedaż -30%

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite