Nasze projekty
Reklama

Marcin Kwaśny gościem Small Talk 7 już w tę środę!

Kolejny, instagramowy live Small Talk 7 już jutro! Gościem Weroniki Kostrzewy będzie Marcin Kwaśny - aktor o tysiącu twarzach, były ateista, a obecnie - wierzący i praktykujący katolik, który nie wstydzi się swojej wiary! To co? Łączysz się z nami jutro?

Small Talk 7 – nowy Projekt Stacji7, w którym chcemy w instagramowej przestrzeni pogadać na luzie o tym, co ważne i wartościowe z tymi, których znamy i lubimy z ekranu telewizora, kina, z muzycznej sceny, czy właśnie z Instagrama.

Zaobserwuj nas na Instagramie >>>

Z influencerami, gwiazdami, muzykami będzie rozmawiać nasza wspaniała prowadząca Weronika Kostrzewa dziennikarka radiowa i vlogerka. Na co dzień żona i mama trójki dzieci. Jak sama przyznaje – najbardziej lubi rozmawiać, zadawać pytania i słuchać odpowiedzi.

Marcin Kwaśny gościem Small Talk 7

Small Talk 7 to wyjątkowy Projekt, gdzie rozmawiamy o życiu prywatnym, zawodowym, o pasjach i o tym, co ważne – o wartościach, o wierze. Naszym gościem w najbliższą środę (28.02.2024) o godz. 21:00 będzie… Marcin Kwaśny! Aktor teatralny, telewizyjny i filmowy, scenarzysta i reżyser, którego – jak mówi Weronika Kostrzewa – Bóg wezwał po imieniu i z ateisty stał się wierzącym i praktykującym katolikiem! To po prostu człowiek z wartościami, mocnym kręgosłupem moralnym i taki, którego aż chce się słuchać!

Reklama

Przez 18 lat byłem poza Kościołem, „poza” Panem Bogiem. Byłem antykatolikiem, antyklerykałem. W 2013 r. powiedziałem jedno zdanie: Panie Jezu, jeśli istniejesz, to mi pomóż, bo sobie nie radzę – opowiadał. To była łaska wiary. Do spowiedzi poszedłem dopiero pół roku później. Spowiedź uwolniła mnie od kolejnych zniewoleń. Sam doświadczyłem jej niesamowitego działania.

Czytaj także >>> Marcin Kwaśny: Byłem antykatolikiem i antyklerykałem. Bóg dał mi łaskę wiary

Marcin Kwaśny zagrał w wielu znanych produkcjach filmowych. Znamy go między innymi z filmu Pilecki, Historia Roja, czy Nigdy w życiu. W ostatnim czasie zagrał księdza w produkcji pt. „Powołany”, a druga część tej serii właśnie wchodzi na ekrany kin. A już niebawem w sali kinowej będziemy mogli zobaczyć film z udziałem Marcina Kwaśnego pt. „Tryumf serca”, w którym wcieli się on w rolę o. Maksymiliana Kolbego.

Reklama

Z Marcinem pogadamy o jego rolach, o show-biznesie, o życiu prywatnym, o planach na przyszłość i o tym co ważne i wartościowe. Już jutro o 21:00 na Instagramie Stacji7!

Zapraszamy Was do Small Talk 7!

Nasz Projekt ma być nie tylko zwykłym zadawaniem przygotowanych pytań. Small Talk 7 ma być prawdziwą pogawędką dwóch osób, które po prostu chcą się poznać, chcą ze sobą rozmawiać. Chcemy także, byście i Wy – nasi kochani czytelnicy, mieli okazję zadać pytania od siebie! Czy jest coś, co chcielibyście wiedzieć o Marcinie Kwaśnym Jakie pytanie byście jej zadali, gdybyście mieli okazję spotkać się z nią face to face?

Jeśli w Waszej głowie są właśnie takie pytania – wspaniale! Możecie je zadawać na naszym Instagramie i Facebooku tutaj:

Reklama

Zadaj pytanie na Instagramie tutaj >>>

Zadaj pytanie na Facebooku tutaj >>>

Let’s Small Talk Together!

Jesteście ciekawi naszej rozmowy? Zapraszamy Was już jutro o godz. 21:00 na nasz Instagram. Bądźcie z nami!

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę