Nasze projekty

Marcin Kwaśny na pokazie filmu „Powołany 2”: Bóg nigdy człowieka nie opuszcza

"Film pokazuje inspirujące historie ludzi, którzy byli na dnie i z pomocą Boga wyszli na prostą" - mówił aktor Marcin Kwaśny w rozmowie z portalem Opoka podczas przedpremierowego pokazu filmu "Powołany 2".

fot. print screen POWOŁANY (CALLED) 2022 - FILM NA CZASY OSTATECZNE/YouTube

Na przedpremierowym pokazie w warszawskim Multikinie Złote Tarasy pojawili się twórcy i aktorzy, w tym Marcin Kwaśny. „Powołany 2” to kontynuacja pierwszej części, którą na YouTube obejrzały miliony widzów.

Filmy to dziś jedna z najbardziej atrakcyjnych form komunikacji. Chcemy w ten sposób nieść dobro i nadzieję do wszystkich ludzi – mówił reżyser i producent filmu Jan Sobierajski.

PRZECZYTAJ TEŻ: Alicja Węgorzewska: naszym przyznaniem się do Boga dajemy siłę innym ludziom

Reklama

Podobnie, jak pierwsza część, „Powołany 2” składa się z dwóch warstw: fabularnej i dokumentalnej. To atrakcyjna forma, która utrzymuje walor fabularny oraz autentyczność warstwy dokumentalnej. Film pokazuje cztery niezwykłe historie przemiany ludzkiego życia.

Film pokazuje inspirujące historie ludzi, którzy byli na dnie i z pomocą Boga wyszli na prostą – mówił Marcin Kwaśny w rozmowie z Agatą Ślusarczyk z portalu Opoka, dodając, że to przesłanie skierowane przede wszystkim do ludzi młodych, by nigdy nie tracili nadziei.

Na planie pojawiło się wielu znanych aktorów, zarówno tych znanych z ekranów już od wielu lat – jak Henryk Gołębiewski czy Marcin Kwaśny – jak i gwiazdy młodego pokolenia: Wiktoria Gąsiewska, Jakub Dmochowski, Patryk Cebulski, Alicja Ostolska i inni. Stajemy przed wielkim wyzwaniem i wielką szansą pokazania milionom ludzi filmu z ponadczasowym przesłaniem – zapewniał Andrzej Kocuba, producent.

Reklama

ZOBACZ TEŻ: Marcin Kwaśny: Byłem antykatolikiem i antyklerykałem. Bóg dał mi łaskę wiary

Bóg nigdy człowieka nie opuszcza, nawet gdy człowiekowi wydaje się, że nie ma znikąd pomocy. To jest mocne przesłanie, które spowoduje, że nikt nie wyjdzie z tego filmu obojętny – powiedział portalowi Opoka.

Premierę filmu „Powołany 2” zaplanowano na 1 marca.

Reklama

opoka.org.pl, kh/Stacja7

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę