Nasze projekty

Jak mieć pięcioro dzieci i nie zwariować?

Jeśli ktoś wychowuje "piątkę" dzieci, na pewno nie ma spokojnego życia. Ale to nie znaczy jeszcze, że trzeba martwić się o jego zdrowie.

Reklama

http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,6112,Badz-uzdrowiony-moca-Jezusa?utm_source=stacja7&utm_medium=Wklejka&utm_campaign=Bądź uzdrowiony mocą Jezusa

Duża rodzina to wielkie wyzwania. Ale im większa, tym więcej dystansu i doświadczenia, które działa na korzyść wszystkich jej członków.

 

Reklama
Reklama

Gdy pierwsze dziecko połknie monetę, natychmiast wzywasz pogotowie i domagasz się prześwietlenia. Przy drugim dziecku czekasz, aż zadziała natura. A trzeciemu potrącasz z kieszonkowego – żartuje Agata Puścikowska w rozmowie z Dominiką Figurską na łamach książki „I co my z tego mamy?”.

Jak mieć pięcioro dzieci i nie zwariować?

Żurnalistka „Gościa Niedzielnego” i znana polska aktorka, obie matki piątki dzieci, doskonale wiedzą na czym polega ogarnianie wielodzietnej codzienności.

Reklama
Reklama

Dopiero mając trzecie dziecko, nauczyłam się, jak radzić sobie z szaleństwem dzieciaków. I nie dopuszczać do wariacji ekstremalnych. Trójka dzieci niejako zmusiła mnie też do wprowadzenie reguł, które ułatwiają funkcjonowanie całej rodziny – przekonuje Figurska.

Obie autorki zgadzają się, że wielkie rodziny, choć stawiają przed współczesnymi kobietami sporo wyzwań, dają ogromnie dużo szczęścia. Więcej przeczytasz w książceI co my z tego mamy?

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite