Nasze projekty

„Wiedza w pigułce i niesamowita inspiracja”. Weronika Kostrzewa o książce „Jutro Niedziela”

- To jest wiedza biblijna podana w bardzo przystępnej formie. Po fascynacji tym, co można znaleźć w tej książce, przychodzi życie, przychodzi inne przeżywanie Eucharystii - mówi Weronika Kostrzewa w swoim najnowszym vlogu, w którym przedstawia swój sposób na świętowanie niedzieli - lekturę książki "Jutro Niedziela".

Reklama

W swoim filmiku Weronika Kostrzewa pokazuje, jak wygląda książka i co można w niej znaleźć. Dowiadujemy się, kiedy powstał dany fragment, w jakich okolicznościach, można znaleźć odniesienia do podobnych fragmentów w innych miejscach Pisma Świętego – wymienia.

Kiedy w sobotę otworzycie sobie „Jutro Niedziela” na konkretnej niedzieli, przeczytacie czytania, wszystkie wyjaśnienia, odniesienia, kontekst historyczny, to możecie się czuć małym biblistą – mówi dziennikarka. Zachęca też do rodzinnego czytania książki, nawet na głos.

Weronika Kostrzewa zwraca także uwagę na podtytuł książki. W roku A było to „Odpocznij ze słowem” – i tak się właśnie czułam. W roku B to hasło „Zaufaj Słowu, rozpoznaj w Nim Boga” – i na to liczę w roku B – przyznaje, życząc na koniec „szczęśliwego nowego roku liturgicznego”.

Reklama
Reklama

Weronika Kostrzewa jest autorką wstępu do najnowszego tomu „Jutro Niedziela”.

PRZECZYTAJ: Dzień święty święcić

Jutro Niedziela to analiza niedzielnego Słowa Bożego, w którym podczas Eucharystii spotykamy Jezusa. To przygotowanie do świętowania najważniejszego spotkania w każdym tygodniu. Dzięki tej publikacji można odkryć geniusz Słowa Bożego, ukryty w Liturgii. Książka dostępna w sklepie Dobroci.pl. W piątek 27 listopada dostępna z rabatem 40%.

Reklama
Reklama

 

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite